×

Po 5 latach rozłąki, zaginiony pies ponownie spotyka swoją rodzinę. Łzy same lecą

Nie ma nic bardziej druzgocącego dla właściciela psa, niż pożegnanie się z ukochanym czworonogiem. Na szczęście czasami bywa tak, że ich drogi schodzą się ponownie. Tak było w tym przypadku.

Organizacja The Humane Society mieszcząca się w USA zdołała uratować życie 166 psów i kotów, które w wielu przypadkach zostały porzucone na pastwę losu. Niestety większość z nich była w tragicznym stanie.

Wśród chorych i rannych psów znajdowały się również zwierzaki, które były przykute do nieruchomości – taką informację napisała organizacja pod zamieszczonym na YouTube nagraniem.

The Humane Society uratowało również życie 26 psów w samej Korei Południowej. Wśród nich znalazł się czworonóg, który jak się szybko okazało należał do jednej z pobliskich rodzin. 

Dopiero później wyszło na jaw, że zwierzak wabi się Chuckie, ma swoją rodzinę w stanie Indiana i zaginął ponad pięć lat temu.

Kiedy po długiej rozłące Chuckie trafia w ręce najbliższych, nikt nie może powstrzymać radości, jaka towarzyszyła domownikom.

Reakcja zwierzaka była nie do opisania! Od razu było widać, że mimo upływu 5 lat jest do nich ogromnie przywiązany. Wystarczy spojrzeć na poniższe nagranie.

Może Cię zainteresować