Kategorie Newsy

Sympatyczny psiak sam chodzi do sklepu po swoją ulubioną karmę. Sprzedawca postanowił go nagrać

Wiecie, co jest najlepszą drogą do serca psa, oprócz poświęcanego mu czasu? Smakołyki! Spójrzmy prawdzie w oczy… Psiaki je wprost uwielbiają! Zwłaszcza ten wyjątkowy czworonóg, mieszkający w miasteczku Parai w Brazylii.

Dlaczego jest taki niezwykły?

Ma na imię Pituco i tak uwielbia smakołyki, że sam biega po nie do sklepu! Nie czeka, aż właściciel to zrobi… Czy słyszeliście kiedyś o bardziej niezależnym psiaku?

Sympatyczny psiak sam chodzi do sklepu po swoją ulubioną karmę. Sprzedawca postanowił go nagrać

Na szczęście do Agro Pet, kliniki weterynaryjnej, przy której znajduje się także i sklep z żywnością dla zwierzaków, Pituco ma troszkę mniej niż kilometr.

Na miejscu sprzedawca z najwyższej półki podaje mu torebkę jego ulubionych smakołyków. Psiak w nienaruszonym stanie przynosi ją do swojego domu i oddaje właścicielowi, aby go poczęstował.

ALE… nie płaci!

Właściciel sklepu jednak nigdy nie martwi się o zapłatę, bo każdy „zakupiony” przez Pituco produkt trafia na specjalną listę. Należność, co jakiś czas reguluje właściciel.

Ten mądry psiak czasami przynosi też pożywienie i dla innych czworonożnych domowników! Oczywiście jego właściciel wcześniej sygnalizuje taką potrzebę sprzedawcom.

Zobaczcie sami, jak wygląda jego droga ze sklepu do domu:

Publiée par Agro Pet Paraí sur Mercredi 17 mai 2017

Nic dziwnego, że nagranie stało się ostatnio hitem Internetu, prawda?

Źródło: facebook.com, lifebuzz.com | Fotografie: facebook.com