Kategorie Newsy

Zrobiła zdjęcie swojego pitbulla, który ucinał sobie drzemkę. Potem przyjrzała mu się ponownie i…

Trzy niewidome kotki zostały ostatnio uratowane przez członków Faithful Friends Animal Society w Wilmington, w stanie Delaware. Maleńkie zwierzątka, pozbawione jednego z najważniejszych zmysłów, miały poważne problemy z przystosowaniem się do nowego życia.

Kocim trio postanowiła zaopiekować się jedna z wolontariuszek organizacji. Sherry i jej 14-letnia córka z wielką radością powitały w swoim domu zwierzątka, które otrzymały imiona: Bruce, Willis oraz Helen.

I w tym momencie ta historia mogłaby się zakończyć. Jednak nie tym razem. Jak się okazało 3 kotki zamieszkały pod jednym dachem również z dwoma przedstawicielami rasy pitbull, z którymi połączyła je niezwykła więź.

Pomimo stereotypów, że psy i koty nie przepadają za sobą, niezwykli bohaterzy dzisiejszego wpisu to najlepszy dowód na to, że prawdziwa przyjaźń może przezwyciężyć wszystko. Psy: Alfie i Frankie okazali ogromne serca w stosunku do maleńkich kotków, którymi zaopiekowali się jak własnymi dziećmi.

Sherry twierdzi, że Alfie i Frankie po prostu wyczuli iż małe kocięta potrzebują miłości oraz troski. Wbrew wszystkiemu co mówi się o ich rasie, te dwa psy świetnie sprawdzają się w roli matek zastępczych. Nie mają problemu z całowaniem i przytulanie swoich podopiecznych. Co więcej, pozwalają im nawet ucinać słodkie drzemki na sobie, co jest dość słodkie.

Ta urocza i kochająca się rodzinka stanowi najlepszy przykład na to, że nie ma złych psów, tylko istnieją źli właściciele, którzy nie potrafią odpowiednio ich wychować.

pit bull i niewidome kotki
Źródło i fotografie: littlethings.com