Kategorie PsyWideo

Dwa pit bulle weszły do szpitala, a personel długo nie zapomni ich wizyty

W ostatnim czasie w Szpitalu St. Luke’s Anderson Campus zdarzyło się coś, na co żaden z pracowników nie był przygotowany. Zdjęcia z monitoringu opublikowane przez szpital pokazują dwa pit bulle, które zwyczajnie weszły do budynku i zaczęły po nim spacerować. Następnie widzimy mężczyznę, który próbuje wyprowadzić psy ze szpitala. Właśnie wtedy czworonogi zdecydowały, że nie skończyły jeszcze swojej wycieczki i postanowiły udać się do apteki.

St. Luke's Anderson Campus Dogs

St. Luke's Anderson Campus is considered one of the most patient friendly and patient accessible hospitals in the region. And pet friendly? We had unexpected visitors at the Anderson Campus last week! Two dogs strolled into HomeStar Pharmacy in Anderson's Medical Office Building. Imagine our Pharmacists surprise when she noticed who was waiting to be helped! We are happy to report we were able to safety transport the dogs out of the hospital! The dogs enjoyed the accessibility and welcoming employees at St. Luke’s Anderson campus!

Publiée par St. Luke's University Health Network sur Mardi 11 juillet 2017

Po wszystkim pit bulle napiły się wody, a pracownicy odnaleźli ich właścicielkę. Cały personel przyznał, że to była naprawdę niezwykła wizyta.

„Nie zapomnimy tych dwóch psów do końca życia.” – przyznali pracownicy szpitala.

Dwa pit bulle weszły do szpitala, a personel długo nie zapomni ich wizyty
Fotografie: facebook.com