Kategorie PsyWzruszające

Rodzina oddała go do schroniska. Po wszystkim oczy psa zalały się łzami

Pitbul o imieniu Blue nie spodziewał się, że jego bliscy mogliby go opuścić.

Zwierzak mieszkał w Kalifornii przez około rok. Gdy jego rodzina miała przeprowadzić się do innego miasta, zdecydowała, że nie zabierze ze sobą pupila.

W ten oto sposób Blue trafił do schroniska Carlson w Kalifornii, znanego jako „zakład o wysokiej szansie na smierć”.

Rodzina oddała go do schroniska. Po wszystkim oczy psa zalały się łzami
© Jennifer McKay

Porzucenie było ogromnym ciosem dla niewinnego zwierzaka, dlatego nic dziwnego, że bardzo to przeżył. Zrobił to, co zrobiłby każdy na jego miejscu: zalał się łzami.

Wolontariusze starali się mu pomóc na różne sposoby. Jednak czworonóg był tak przepełniony emocjami, że wszystko, co mógł zrobić, to „wołać o pomoc”. Niektórzy twierdzą, że zdjęcia pokazują łzy wynikające z potencjalnej alergii, ale wszyscy wiemy, jakiego rodzaju łzy pojawiły się na tej pięknej mordce pitbula.

Rodzina oddała go do schroniska. Po wszystkim oczy psa zalały się łzami
© Jennifer McKay

Na szczęście wolontariusze z Saving Shelter Dogs Carson postanowili mu pomóc, zamieszczając na Facebooku film. Nagranie zostało stworzone w nadziei, że ktoś mógłby przyjąć Blue do swojego domu. Na zawsze!

Rodzina oddała go do schroniska. Po wszystkim oczy psa zalały się łzami
© Jennifer McKay

I udało się! Blue znalazł nową przyjaciółkę – Jennifer McKay. Kobieta odwiedziła psa 3 razy, po czym postanowiła zabrać go do domu.

Wyglądał na bardzo smutnego i przygnębionego – powiedziała McKay. Można powiedzieć, że za każdym razem gdy ktoś przechodził obok niego, szukał nowego właściciela (…). To tak, jakby wiedział, że został tam porzucony – kontynuuje.

Gdy McKay odwiedziła go po raz trzeci, Blue poderwał się i podszedł prosto do niej! Do swojej przyszłej pani.

Rodzina oddała go do schroniska. Po wszystkim oczy psa zalały się łzami
© Jennifer McKay

Odkąd Blue znalazł nowy dom, stał się innym psem. Na początku zgodził się potulnie na kąpiel, poszedł na spacer, a w salonie na kanapie znalazł swoje nowe legowisko.

Kiedy nie śpi lub nie jeździ samochodem z opuszczonymi szybami, jego ulubioną zabawą jest patrzenie na siebie w lustrze.

Rodzina oddała go do schroniska. Po wszystkim oczy psa zalały się łzami
© Jennifer McKay

Blue zmienił się nie do poznania. A wszystko dzięki miłości nowej właścicielki.

ADOPTED – moved to SAFE Album 02/10

ADOPTED – moved to SAFE Album 02/10This is BLUE KING. He was surrendered today and when we walked up to him we woke him and he immediately let out this painful whimper once he realized this was really happening. He looks like he's been crying with tears 🙁 The Video is not exciting, (and you might want to turn the sound down)but he is so hurt and sad and he just wants them to change their minds. This sweet, sensitive soul needs help fast. HE LOVES LITTLE KIDS< DOGS and even CATS! Anyone that will LOVE him.!! Please SHARE for his life, he needs a TEMPERAMENT TEST requested IN PERSON by an Interested Party before the Shelter will allow him to be saved. Without this Test being ordered he can be PTS at any time after his Available date. A FOSTER or Adopter would save him. Thanks!BLUE KING#A4492120 My name is BLUE KING and I'm an approximately 4 year old male Pit Bull. I am already neutered. I have been at the Carson Animal Care Center since 1/31. I will be available on 1/31. You can visit me at my temporary home at CRECEIVING.My former family who owned me for more than a year had to give me up because they were moving. But they said that I spend most of my time outdoors, but it's not ideal. I seem to be good with small children. I am housetrained. I am learning how to walk on a leash. I seem to get along well with dogs and cats. http://www.petharbor.com/pet.asp?uaid=LACO1.A4492120Carson Shelter, Gardena, California216 Victoria Street, Gardena, California310.523.9566, M-TH 12pm – 7pm, F-SU – 10am – 5pm?? INTERESTED IN FOSTERING? If you are in LA, OC, SB, or Riverside County and can foster this dog, please take a moment to email [email protected] ASAP to request an application. It would save their life! ?PHOTO THREAD: https://www.facebook.com/savingcarsonshelterdogs/photos/a.172032662969376.1073741830.171850219654287/726105214228782/?type=3&theater

Publiée par Saving Carson Shelter Dogs sur Mercredi 1 février 2017

Każdy czworonóg zasługuje na szczęśliwy i kochający dom. Jeśli się z nami zgadzasz, koniecznie podziel się tym artykułem z innymi.

Źródło i fotografie: blog.theanimalrescuesite.com