Matka odrzuca głuchego i niewidomego szczeniaka. Reakcja malucha na weterynarza wzrusza

Prosiątko to mały piesek, który jest mieszanką jamnika i chihuahua. Maleństwo udało się uratować od matki, która je odrzuciła. Wolontariusze musieli karmić szczeniaka przez kilka tygodni tak jak jego mama. Do tego wszystkiego w wyniku złego traktowania w hodowli, wszystkie szczeniaczki z tego miotu nie słyszały i nie widziały.

Prosiątko uratowane z tego strasznego miejsca nie było od razu gotowe na adopcję. Melissa Shapiro Newsflare, technik weterynarii, zaproponowała, że do czasu, jak maluch nie poczuje się lepiej, będzie się nim zajmować.

Pierwsze spotkanie nie było takie proste

Gdy Melissa podeszła do klatki Prosiątka, piesek nie wiedział dokładnie, co się dzieje. Rzucił się na kobietę, kiedy ta owinęła go kocem. To była miłość od pierwszego wejrzenia! Słodki maluch tak bardzo potrzebował uczucia, że nie mógł opanować swoich emocji, gdy na jego drodze pojawiła się Melissa, która do tego wszystkiego była szczerze zainteresowana małym szczeniaczkiem. Rozpaczliwie pragnął miłości i akceptacji.

Miłość od pierwszego przytulenia

Prosiaczek jeszcze musi przebywać w klinice weterynaryjnej, ale Melissa bardzo często go odwiedza. Maluch dokładnie wie, kiedy kobieta jest obok niego. Czuje ją dokładnie i od razu macha ogonkiem. Wszyscy uwielbiają patrzeć na niewidomego pieska, który używa swojego nosa do znalezienia ukochanej przyjaciółki. Czyż to nie jest najbardziej urocza rzecz, jaką ostatnio zobaczyłeś?