Kategorie PsyWideo

Sprytny psiak udaje nieżywego, żeby dłużej zostać w parku

Większość czworonogów uwielbia spacery i nie ma im się co dziwić. Cóż, czasami tak bardzo je kochają, że szukają własnych sposobów, aby nie musieć wracać do domu. Jednym z takich psiaków jest uroczy Vincent, który przez swoją pomysłowość stał się ostatnio gwiazdą Internetu.

Sprytny sposób, aby nie musieć wracać do domu

Któregoś dnia Nicola Booth była świadkiem przezabawnej sytuacji. W czasie spaceru w parku zauważyła mężczyznę stojącego nad swoim psem leżącym na ziemi. Czworonóg  imieniu Vincent wyglądał na pozbawionego życia, ale tak naprawdę była to jedynie gra aktorska. Tak naprawdę sprytny pupil udawał nieżywego, aby nie musieć wracać do domu. Co więcej, on wcale nie zamierzał się poddawać – jego człowiek długo walczył, aby ruszyć go z miejsca. Co za spryciarz!

Sprytny psiak udaje nieżywego, żeby dłużej zostać w parku
Źródło: Nicola Booth / facebook.com

Gwiazda Internetu

Na szczęście Nicola wszystko nagrała, a filmik umieściła na Facebooku. Przez swoje śmieszne zachowanie, uroczy Vincent stał się gwiazdą Internetu. Wideo z jego udziałem obejrzało już ponad 1,3 mln osób. A oto filmik:

Next time you get irritated by your dog for being too slow on their walk spare a thought for this dog owner I met this morning . Watch till the end . Absolutely crying 😂🐾💖

Opublikowany przez Nicolę Booth Niedziela, 3 maja 2020

 

„Następnym razem, gdy będziesz złościć się, że twój pies zbyt wolno porusza się na spacerze, pomyśl o właścicielu Vincenta” – napisała Nicola.