Pies tuli się do zmarłego opiekuna
Kategorie PsyWzruszające

Pies tuli się do właściciela śmiertelnie potrąconego przez pociąg. Nie chce od niego odejść

Pies tuli się do zmarłego opiekuna, który został potrącony przez pociąg. Czworonóg za nic w świecie nie chciał opuścić swojego właściciela i pragnął pozostać przy jego ciele. Ta sytuacja jest kolejnym dowodem potwierdzającym ogromną siłę psiej wierności. Historia szybko obiegła sieć i wzruszyła ludzi z całego świata. Nic dziwnego…

Poruszające zdjęcia ukazują, jak pies tuli się do zmarłego opiekuna

57-letni Victor Reyna Vazquez został potrącony przez pociąg. Mężczyzna posiadał czworonoga, a po wypadku świadkowie zauważyli, że pies tuli się do zmarłego opiekuna. Zwierzak nie chciał opuścić ciała swojego pana, mimo że ten nie zawsze był idealny.

„Po prostu leżał obok ciała i się do niego tulił. Ten obraz sprawia, że serce łamie się na tysiące kawałków.” – mówią świadkowie zdarzenia.

Pies tuli się do zmarłego opiekuna
Źródło: Alejandro Villalvazo / twitter.com

Bezwarunkowa miłość i wierność

Według sąsiadów i znajomych zmarłego Victora, mężczyzna był alkoholikiem. Często spożywał wysokoprocentowe trunki, a według policji w czasie wypadku również był pod wpływem. Mężczyzna nie zawsze miał jak nakarmić psa, ale mimo to czworonóg wciąż obdarzał go bezwarunkową miłością oraz wiernością.

Poruszająca scena po wypadku

Pies tuli się do zmarłego opiekuna, który został potrącony przez pociąg. Co więcej, nie chciał pozwolić nikomu zbliżyć się do ciała.

„Gdy do niego podeszliśmy, zaczął na nas warczeć. Nie mogliśmy odciągnąć go od ciała, próbował nas ugryźć. W końcu nie było wyboru i musieliśmy siłą go odciągnąć.” – opowiadają ratownicy.

Pies tuli się do zmarłego opiekuna
Źródło: Yari Edebaldo / twitter.com

Zdjęcia z wypadku trafiły do Internecie

Po opublikowaniu materiału w sieci, ludzie z całego świata byli niezwykle poruszeni całą historią. Ta sytuacja tylko dodatkowo potwierdza, jak wierne i lojalne są czworonogi. Ten piesek pozostał przy swoim panu nawet po śmierci.

https://twitter.com/yari_trevino/status/1113805178824732679

Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy

Użytkownicy nie mogli ukryć podziwu zarówno dla tego pieska jak i innych przedstawicieli jego gatunku. Oto kilka z wypowiedzi, z którymi trudno się nie zgodzić:

„Gdy patrzę na to zdjęcie, dosłownie pęka mi serce. Pieski są takie wierne, lojalne i kochane. Nie znam drugich takich istot.” – napisała jedna z internautek.

„Psy to jedne z niewielu istot, które znają prawdziwe znaczenie miłości i oddania. Myślę, że ludzie powinni brać od nich lekcje.” – skomentował kolejny użytkownik.

„Poruszający obraz. Ten mężczyzna nie był idealny, a mimo to jego pies kochał go bezgranicznie. Takie właśnie są czworonogi. Dla nich nie ma znaczenia zawartość portfela ani status społeczny. Dla każdego psa to właśnie jego opiekun jest najlepszy i najwspanialszy.” – dodał inny internauta.

Zobacz także: Pies nie pozwala nikomu zbliżyć się do swojego pijanego opiekuna, który leży na ziemi.

Tagi