Kategorie PsyWideo

Pies w najsłodszy z możliwych sposobów przeprasza swojego tatę

Nawet jeśli nasze psy nie rozumieją wszystkich słów, których używamy, na pewno wiedzą co czujemy. Doskonale zdają sobie sprawę z tego, kiedy jesteśmy źli albo jest nam smutno i starają się nas udobruchać. Chyba doskonale wiecie o co nam chodzi.

Jeden z użytkowników Facebooka przesłał film, na którym pies imieniem Ettore stara się przeprosić swojego właściciela. Ettore doskonale wie, że jego właściciel jest na niego zły i prosi o wybaczenie w najpiękniejszy sposób jaki potrafi. Postanawia się wspiąć na kolana mężczyzny i okazać skruchę czkając na znak, że wszystkie winy zostały wybaczone.

Mężczyzna wciąż się gniewa, ale Ettore nie daje za wygraną. Wspina się coraz wyżej i tuli coraz mocniej. W końcu mężczyzna poddaje się i ściska psa, któremu tak bardzo zależało na wybaczeniu. No, na takiego psa nie można się długo gniewać! Zobaczcie sami, Ettore jest po prostu uroczy i doskonale wie jak przepraszać!

Ti prego perdonami !!!❤❤❤Per uso commerciale contattare [email protected] licensing and usage please contact [email protected]

Publiée par Anthony Federica Granai sur Lundi 14 septembre 2015

Źródło i fotografie: thedodo.com