Kategorie KotyPsyWideo

Pit Bull chodzi na paluszkach, aby nie obudzić kota. Filmik ma ponad 6 mln wyświetleń

Ludzie, którzy nie znają Pit Bulli często twierdzą, że te psy są straszne i podłe. Ci, którzy są opiekunami tych czworonogów wiedzą jednak, jak słodkie i delikatne potrafią być te czworonogi. Pit Bull o imieniu Redd jest tak delikatny, że boi się kota. Nie chcąc go obudzić, chodził na paluszkach!

Oto Pit Bull o imieniu Redd

Psiak mieszka wraz ze swoimi opiekunami oraz kotem. Redd jest dużym i łagodnym dzieckiem, które dba o komfort wszystkich członków rodziny. Gdy zauważył, że kociak spał, zachowywał się bardzo cichutko. Szedł na paluszkach i robił wszystko, aby nie obudzić swojego kumpla.

Pit Bull chodzi na paluszkach, aby nie obudzić kota. Filmik ma ponad 6 mln wyświetleń
Źródło: Pound Hounds ResQ / facebook.com

Zabawna sytuacja została nagrana

Urocze zachowanie czworonoga zostało uwiecznione na filmiku, który trafił do sieci. Od czasu publikacji odtworzyło go ponad 6 mln osób. Wideo możesz obejrzeć poniżej.

This never gets old to us. Redd A1050531 MACC who was pulled of the list 9/23/15, who is adored by his foster parents cannot fathom why he isn't adopted yet. He is very afraid of the cat behind the door that the box is resting upon. Did you ever see a dog tip-toe?#pitbulltiptoe

Publiée par Pound Hounds ResQ sur Lundi 23 mai 2016

 

Czy widziałeś wcześniej coś podobnego?

Jak widać Pit Bulle to urocze i kochane psy, które zasługują na jak największą ilość miłości. Nigdy więcej nie wierzmy w krzywdzące stereotypy!

 

 

 

Fotografie: facebook.com