×

Pies leciał samolotem, po wylądowaniu natychmiast wezwano policję

Przekazanie pod opiekę naszego zwierzaka komuś, kogo nie znamy, nie przychodzi łatwo. Niestety w pewnych sytuacjach nie mamy wyboru. Kiedy pewna kobieta leciała ze swoim psem z Szanghaju do Wuhan liniami China Eastern Airlines, zaufała załodze lotniczej, że jej czworonóg będzie czuł się w porządku. Niestety to, co stało się z jej psem, było nie do pomyślenia.

Pies zdołał uwolnić się z transportera, po czym wyskoczył z ładowni. Przez 40 minut nikt nie mógł go znaleźć. Czworonoga szukało aż 8 członków załogi. Kiedy w końcu został oddany właścicielce, psiak był w okropnym stanie.

Źródło: Michelle Wang / Facebook.com

Pies był przerażony i uciekał przed członkami załogi. Oni natomiast, aby go złapać, użyli nadmiernej siły. Patrząc na zdjęcia, czworonóg wygląda, jakby ktoś go pobił.

Źródło: Michelle Wang / Facebook.com

Mój Golden Retriever został poważnie zaatakowany. Chciałabym, żeby China Eastern Airlines i Lotnisko w Tianhe udzieliły mi rozsądnego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji oraz poniosły za nią pełną odpowiedzialność. – powiedziała właścicielka.

Ze względu na rany wydaje się, że pies był torturowany przez personel linii lotniczych. Ale dlaczego? Co zrobił ten biedny pies, aby zasłużyć na takie traktowanie?

Źródło: Michelle Wang / Facebook.com

Chociaż istnieje wiele linii lotniczych, które nigdy nie zaszkodziłyby zwierzęciu, kiedy podróżujesz wraz ze zwierzakiem, jeśli jest taka możliwość, lepiej wykup mu miejsce w kabinie. W ten sposób unikniesz stresu zarówno zwierzakowi jak i sobie. Strach jest dla zwierząt dużą motywacją do ucieczki. Niestety nie wszyscy są w stanie to zrozumieć.

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować