×

Mały pies błagał o pomoc dla sarny. Zwierzak znalazł się w poważnych tarapatach

Małżeństwo jechało samochodem, gdy nagle zobaczyło małego psa stojącego przy poboczu drogi. Czworonóg szczekał jak szalony i wyglądał, jakby chciał zwrócić na siebie uwagę. Okazało się, że w ten sposób błagał o pomoc dla sarny, która znalazła się w poważnych tarapatach – jedna z jej nóg zaplątała się w drut kolczasty. Zwierzak nie był w stanie samodzielnie się uwolnić.

Pies błagał o pomoc dla sarny w tarapatach

„To był najsmutniejszy widok – ta sarna była taka wystraszona i bezradna, a piesek bardzo zmartwiony. Musieliśmy jak najszybciej pomóc temu biednemu zwierzakowi. Zdawaliśmy sobie jednak sprawę, że to może nie być łatwe.” – mówią małżonkowie.

Źródło: <a href=Examiner PD / youtube.com">

Źródło: Examiner PD / youtube.com

Akcja ratunkowa

Mąż kobiety nagrywającej filmik zapukał do pobliskiego domu i poprosił o specjalne nożyce, dzięki którym przeciął drut i uwolnił biedną sarnę. Zwierzak w końcu był wolny!

„Okazało się, że ten piesek mieszka w okolicy i już wcześniej alarmował swoich opiekunów o sytuacji sarny. Nie udało im się jednak jej uwolnić, więc czworonóg szukał pomocy gdzie indziej. Dobrze, że daliśmy radę jej pomóc.”

Wszystko zostało nagrane

Cała sytuacja została uwieczniona na filmiku, który trafił do sieci. Wideo możesz obejrzeć poniżej.

 

Może Cię zainteresować