Kategorie Psy

Wymknęła się z domu i udawała zabłąkaną. Chciała zdobyć darmowe jedzenie z McDonald’s

Właścicielce pewnej suczki było wstyd po tym, co zrobiła jej pupilka. Czworonóg wymknął się z domu i udał się do pobliskiego McDonald’s. Sprytna suczka udawała, że jest zabłąkana, aby zdobyć darmowe jedzenie od sympatycznych klientów.

Sprytny plan suczki okazał się być strzałem w dziesiątkę

Bądźmy szczerzy – ciężko jest odmówić psu, który wpatruje się w ciebie swoimi słodkimi oczkami i błaga cię o kęs jedzenia. W związku z tym sprytny plan tej suczki okazał się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

If you see my dog @ the McDonald’s on shields, quit feeding her fat ass bc she don’t know how to act & be leaving the…

Publiée par Betsy Reyes sur Dimanche 21 octobre 2018

 

Właścicielka suczki podzieliła się zabawną historią w sieci

Betsy Reyes opisała to, co zrobiła jej suczka o imieniu Princess. Sytuacja miała miejsce przed restauracją McDonald’s w Oklahomie w USA. Post kobiety spotkał się z bardzo szerokim odbiorem.

„Jeśli zobaczysz moją Princess w McDonald’s, przestań karmić jej tłusty tyłek, bo ona nie wie jak się zachować. Wymyka się z domu w nocy i idzie do McDonald’s. Wcale nie jest bezdomna. Jest po prostu psem, który udaje zabłąkanego, aby wzruszyć ludzi. Ona tylko chce, żebyś dał jej darmowego burgera.” – napisała Betsy na Facebooku.

https://www.facebook.com/100008532040164/videos/1932838510343865/

 

Suczka została przyłapana na gorącym uczynku

Betsy podzieliła się także filmikiem z udziałem Princess, która podeszła do zaparkowanego samochodu i wpatrywała się w kierowcę, który w końcu się zlitował i dał jej kilka frytek. Zadowolona z sukcesu suczka w końcu odeszła, ale szybko pożałowała swojej decyzji, gdy stanęła twarzą w twarz ze swoją właścicielką. Kobieta przyłapała ją na gorącym uczynku.

https://www.facebook.com/100008532040164/videos/1932838497010533/

 

Princess stała się sławna

Internauci z całego świata byli zachwyceni niezwykłym sprytem tej suczki.

„Jestem pod wrażeniem tej suczki. Szkoda, że sam nie wpadłem na taki pomysł. Darmowe jedzenie – przecież to brzmi świetnie!” – napisał jeden z użytkowników.

„Ta suczka wie jak korzystać z życia oraz jak wykorzystywać swoje największe atuty. Ona po prostu korzysta z życia, a do tego świetnie się bawi.” – dodała inna internautka.

Princess – jesteś chyba najsprytniejszym psem świata!

Wymknęła się z domu i udawała zabłąkaną. Chciała zdobyć darmowe jedzenie z McDonald’s
Fotografie: facebook.com