×

Pies wpada do łazienki i zamiera patrząc w wielkie łazienkowe lustro

Golden retriever Moose bawił się ze swoim człowiekiem w chowanego, po czym nagle zobaczył jego odbicie w lustrze i OSŁUPIAŁ. Zobaczcie prześmieszny filmik, na którym Moose odkrywa, czym jest lustro!

Źródło: youtube.com

Źródło: youtube.com

Golden Retriever w końcu zrozumiał, czym jest lustro

Lustro to magiczny przedmiot dla zwierząt. Internet wypełniony jest różnymi filmikami, na których czworonogi po raz pierwszy konfrontują się z tym czarodziejskim wynalazkiem, a ich reakcje są absolutnie rozczulające!

Golden Retriever Moose uwielbia bawić się w chowanego. Zasady są proste – człowiek się chowa, a Moose szuka. Do sieci trafił filmik z jednej z takich zabaw. Tym razem była ona wyjątkowa, bo Moose dowiedział się, czym tak naprawdę jest lustro.

Na filmiku widzimy jak Moose biega i węszy, po czym nagle wpada do łazienki i…. ZAMIERA patrząc w wielkie łazienkowe lustro. Moose stoi jak słup soli gapiąc się nic nie rozumiejącym wzrokiem i dopiero po chwili zauważa swojego człowieka.

Uroczy filmik obrazujący, jak bardzo to co dla nas normalne i zrozumiałe, dla naszych zwierzaków może być wielką zagadką nieskończoności.

Może Cię zainteresować