×

Bezdomny pies wszedł do księgarni. Następnie zrobił coś, co sprawiło, że stał się popularny

Nikt nie ma pewności, skąd pochodzi ten pies ani dlaczego zdecydował się odwiedzić jeden z brazylijskich uniwersytetów. Nie ma jednak wątpliwości, że czworonóg znalazł idealny sposób, aby zwrócić na siebie uwagę.

Infinity Livraria

Infinity Livraria

Bezdomny pies niedawno pojawił się przed uczelnianą księgarnią. To, co zrobił później, było doskonałym sposobem na zwrócenie na siebie uwagi.

W zeszły piątek zwierzak wszedł do księgarni i ukradł książkę. Ale to nie była zwykła książka. Powieść, którą wybrał, to „Dni porzucenia” – tytuł idealnie opisywał obecną sytuację psa.

Wszystko zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Chwilę później jeden z uczniów wchodzi do księgarni i oddaje skradzioną książkę. Historia psa jednak na tym się nie kończy!

https://www.facebook.com/infinitylivraria/videos/818191415038829/

Po tym, jak powyższe nagranie zostało zamieszczone w Internecie, szybko stało się bardzo popularne. W ciągu kilku dni obejrzało je prawie milion użytkowników. Dzięki filmikowi pies otrzymał od życia nową szansę.

W tym tygodniu do koledżu przyjechała grupa lokalnych ratowników zwierząt, która raz na zawsze odmieniła los psa.

Infinity Livraria

Infinity Livraria

Zabłąkany pies został zabrany do weterynarza, zaszczepiony i wykąpany. Najlepsze jednak wciąż przed nim!

Infinity Livraria

Infinity Livraria

Słodki pies przebywa teraz w bezpieczny domu zastępczym, w którym czeka na adopcję. Smutny rozdział jego życia w końcu został zamknięty.

Infinity Livraria

Infinity Livraria

Może Cię zainteresować