Pies wymiotował piłkami
Kategorie Psy

Pies zaczął wymiotować. Przeżyto grozę, gdy wyszło na jaw, co znajduje się w jego żołądku

Jak wiemy psy są wszystkożerne, tzn. nie są, ale myślą, że są. Historie o tym co znaleziono w psim żołądku znamy wszyscy, jednak za każdym razem słysząc taką opowieść zastanawiamy się jak to w ogóle było możliwe.

50-letni Neil Taylor jako zapalony golfista regularnie bywa na polu golfowym i zawsze zabiera że sobą swojego 10-letniego sznaucera Alfiego. Mężczyzna nie wiedział jednak że jego druh tak bardzo kocha piłki golfowe.

Właściciel Alfiego przeżył chwilę grozy, kiedy okazało się co znajduje się w żołądku jego psa

Jednak wyszło szydło z worka w momencie kiedy Alfie źle się poczuł, a potem zwymiotował cztery piłki. To oczywiście zaowocowało wizytą u weterynarza i badaniem RTG, które ujawniło, że pies miał w brzuchu kolejne 15 piłek. Podczas operacji okazało się jednak, że kolejne siedem wciąż znajdowało się w żołądku! Oprócz nich we wnętrzu żarłocznego sznaucera znaleziono również gumowe rękawiczki, kłębek sznurka i nieprzetrawione kawały drewna…

Pies wymiotował piłkami

„Przeżyłem chwile grozy. Aktualnie rozmawiamy z ubezpieczycielem, jednak oni nie chcą oni pokryć kosztów leczenia” – przyznał opiekun.

Koszt wszystkich zabiegów wyniósł 2500 funtów, ale Neil nie martwi się tym za bardzo:

„Mam tylko jednego psa i jest on dla mnie jak dziecko” – dodał.

Oby wszystkie tego typu historie miały takie zakończenie!