×

Pies, dziewczynka i ich rozmowa we własnym języku. Ta wymiana zdań to hit!

Najlepsi przyjaciele często posiadają własny język, którego nikt inny nie jest w stanie zrozumieć. Tak samo jest w przypadku 2-letniej Everlee oraz jej najlepszego kumpla o imieniu Dude. Dziewczynka i psiak prowadzą zabawne rozmowy we własnym języku i wygląda na to, że doskonale się rozumieją.

Oto Everlee i Dude

2-letnia Everlee i Dude pokochali się już od pierwszego wejrzenia. Uroczy duet jest nierozłączny i praktycznie wszystko robi razem.

Źródło: Destanie Heath / facebook.com

Dziewczynka i pies posiadają swój własny język

Para tak bardzo się uwielbia, że stworzyła nawet swój własny język. Everlee i Dude często prowadzą przezabawne rozmowy, których nikt inny nie potrafi zrozumieć. Ostatnio rodzicom dziewczynki udało się wszystko nagrać.

Źródło: ViralHog / youtube.com

Urocze wideo

Rodzicom dziewczynki udało się nagrać jedną z zabawnych rozmów, a filmik szybko stał się hitem w Internecie. Od czasu publikacji odtworzyło go już ponad 400 tysięcy użytkowników. Oto Everlee i Dude w akcji:

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować