Kategorie Newsy

Mama była zdezorientowała, kiedy pies zaczął gryźć jej rękę. Dopiero po chwili zauważyła o co chodzi

Łata, wierny pies rodziny Davis z Vancouver w stanie Waszyngton, trafił do nich dzięki dzieciom, którym bardzo zależało na czworonożnym przyjacielu. Andrew i Clara od pierwszego spotkania od razu się w nim zakochali i wiedzieli, że będą wszędzie razem chodzić.

Psiak szybko podbił serce także rodziców. Nola i Richard byli zachwyceni tym, jak dobrze przy zwierzęciu wychowują się dzieci. Niestety z biegiem lat pojawił się pewien problem…

patch (1)

Gdy Łata rósł, rodzina zorientowała się, że jest za duży do ich małego mieszkania.

patch (2)

Rodzice wiedzieli, że złamią dzieciom serca, ale nie widzieli innego sposobu na poradzenie sobie z tą sytuacją.

Musieli oddać psa w dobre ręce. Zebrali się przy stole, aby wszystko jeszcze raz dokładnie omówić i podjąć decyzję.

patch (3)

Kiedy rodzice powiedzieli, że będą musieli znaleźć dla Łaty nowy dom, dzieci głośno zaprotestowały. Nie wyobrażały sobie, że psa miałoby nie być z nimi.

To wierny przyjaciel, którego potrzebują! Nola w końcu poddała się i nie była na tyle konsekwentna, aby rozdzielić Łatę z dziećmi. Obiecała sobie, że decyzję podejmie za jakiś czas.

patch (4)

Dni mijały. Pewnego popołudnia Nola chciała wziąć kąpiel i trochę odpocząć. Kiedy już leżała w wannie, nagle do łazienki wszedł pies, zaczął szczekać i niespokojnie chodzić w kółko.

Kiedy matka wyszła z wanny, kątem oka ku swemu przerażeniu zobaczyła ogromne płomienie!

patch (5)
pixabay

Nola z Łatą wybiegła do ogrodu, aby poinformować rodzinę o grożącym niebezpieczeństwie.

Matka nie chciała, aby ogień zabrał wszystko rodzinie, dlatego kobieta decyduje się wejść do środka. Pies nie miał zamiaru jej opuścić. Gdy byli już w środku, nagle nastąpiła eksplozja i dom się zawalił!

patch (6)
pixabay

Dzielny pies nie miał zamiaru zostawić kobiety w samym środku zawalającego się domu. Pomógł Noli wydostać się z gruzów i razem uciekli przed ogniem!

Łata stał się bohaterem i najwierniejszym przyjacielem, którego rodzina Davis nigdy w życiu nie odda.

patch (7)

Od czasu pożaru udało im się znaleźć nowy dom, w którym jest wystarczająco dużo miejsca dla każdego domownika – także dla Łaty!

Źródło: tierfreund.co, littlethings.com | Fotografie: youtube.com