Pies i mały kotek zakochują się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wszystko uchwycił aparat

Istnieje powszechne przekonanie, że pies i kot nigdy się ze sobą nie dogadają. W rzeczywistości to nieprawda, a ta para jest na to najlepszym dowodem. Poznaj małego kotka o imieniu Butler oraz psa o imieniu Paddington. Opiekunka zwierząt, Annie Jacobs, przygarnęła kociaka do swojego domu i uchwyciła na zdjęciach piękne chwile pomiędzy nim a jego psim przyjacielem Paddingtonem. (Chcesz być na bierząco z przygodami zwierzaków? Odwiedź ich Instagram oraz Facebook)

„Już od pierwszej chwili Paddington miał obsesję na punkcie Butlera. Wszędzie za nim chodził i upewniał się, czy wszystko z nim w porządku. Wkrótce Butler zaczął zachowywać się podobnie w stosunku do Paddingtona. To była miłość od pierwszego wejrzenia.” – opowiada opiekunka zwierzaków.

„Gdy Butler trafił do mojego domu, był jeszcze bardzo mały. W tym wieku powinien być jeszcze przy mamie, przez co potrzebował szczególnej opieki. Zauważyłam, że Paddington zaczął zastępować mu rodzica.”

Od pierwszej chwili para była nierozłączna, a przez lata to wcale się nie zmieniło. Zwierzaki kochają spędzać ze sobą czas!

„Kiedy wychodzę z domu, zawsze muszę się upewnić, że pochowałam jedzenie do szafek. To zabawne, ale Paddy i Butler współpracują ze sobą, aby kraść różne smakołyki. Przykładowo Butler wskakuje na stół i strąca z niego jedzenie, aby Paddy mógł je zjeść.”

Fotografie: Annie & Paddington (@anniepaddington) / instagram.com, instagram.com