Kategorie Newsy

Nieznany oprawca brutalnie okaleczył i zgwałcił suczkę. Ta bestia wciąż jest na wolności!

Na świecie jest wiele bólu i zła. Cierpią nie tylko ludzie, ale i zwierzęta, tak jak bohaterka tego wpisu. Bezbronna suczka przeżyła prawdziwe piekło, którego nie sposób opisać słowami…

Okaleczony owczarek niemiecki został porzucony na pewną śmierć na jednej z ulic Bukaresztu, w Rumunii. Działacze na rzecz praw zwierząt znaleźli również trzy martwe szczeniaki, które zostały zamordowane w brutalny sposób.

W międzynarodowym zespole osób, którym na sercu leży dobro zwierząt, znalazła się również prezenterka telewizyjna – Anneka Svenska.

Publiée par Anneka Svenska sur Mercredi 8 mars 2017

Kobieta, angażując się w pomoc zwierzakom, widziała już bardzo wiele cierpienia. Ale historia porzuconej suczki wstrząsnęła nią do głębi.

Okaleczony owczarek niemiecki miał zmasakrowaną łapę. Nieznany sprawca usunął mu również zęby i odciął ogon. Ponadto zwierzę zostało wykorzystane seksualnie, a po wszystkich cierpieniach jego oprawca porzucił go na pewną śmierć.

Nieznany oprawca brutalnie okaleczył i zgwałcił suczkę. Ta bestia wciąż jest na wolności!
Youtube/Green World TV

Przez ten wstrząsający widok, nie byliśmy w stanie wykrztusić słowa. Nie byłam w stanie wyobrazić sobie, jak ktoś mógł zrobić coś takiego, zwłaszcza jeśli chodzi o wykorzystanie seksualne zwierzęcia…- wyjaśnia Anneka.

Historia bezbronnego owczarka niemieckiego poruszyła wszystkich. Nikt nie potrafił ukryć łez, widząc w psa w tak tragicznym stanie.

Nieznany oprawca brutalnie okaleczył i zgwałcił suczkę. Ta bestia wciąż jest na wolności!
Youtube/Green World TV

Prawdopodobnie okrutny oprawca zaatakował 8-lenią suczkę przy użyciu noża. Wtedy to okaleczył ją i wykorzystał seksualnie, a po wszystkim porzucił na pewną śmierć.

Nieznany oprawca brutalnie okaleczył i zgwałcił suczkę. Ta bestia wciąż jest na wolności!
Youtube/Green World TV

Zwierzę znaleziono następnego dnia. Po całej gehennie, pies trafił do centrum Dog Rescue Romania, gdzie przeszedł kilkugodzinną operację.

Sunia otrzymała imię Spirit. Kiedy będzie w stanie podróżować, trafi do Wielkiej Brytanii, gdzie mamy nadzieję odnajdzie miłość i zapomni o traumatycznych przeżyciach.

Gorgeous photo of Spirit taken by Garofita and the amazing Veterinary Team 🙂 xx

Publiée par International Aid for the Protection and Welfare of Animals (IAPWA) sur Jeudi 16 février 2017

To bardzo piękny i uroczy pies. Po tym wszystkim co ją spotkało, nie straciła wiary w ludzi – kontynuuje prezenterka.

Niestety okazuje się, że sprawca brutalnego ataku, może pozostać na wolności.

The lovely Spirit 🙂 Thank you to everyone who has commented about this gorgeous dog. She still has a long road ahead of…

Publiée par International Aid for the Protection and Welfare of Animals (IAPWA) sur Mercredi 22 février 2017

To niezwykle ważne, aby sprawca został zatrzymany. To psychopata. Ludzie, którzy dopuszczają się takich czynów, są niebezpieczni. Rumuńska policja musi zająć się tą sprawą na poważnie – podkreśla 43-latka.

Jest to niezwykle ważne, biorąc pod uwagę, że Spirit prawdopodobnie nie jest pierwszą ofiarą brutalnego oprawcy. W pobliżu miejsca gdzie znaleziono suczkę, dokonano makabrycznego odkrycia – trzy szczeniaki zostały zamordowane z niezwykłym okrucieństwem.

Spirit z każdym dniem czuje się coraz lepiej. Anneka i jej zespół wierzą, że czworonóg otrzyma w końcu szczęśliwy i bezpieczny dom pełen miłości i troski.

Especially for Valentines Day, here's a lovely photo for you of the gorgeous Spirit 🙂 What a brave, inspirational dog. Much love to the wonderful Garofita Hoffman and the team xx

Publiée par International Aid for the Protection and Welfare of Animals (IAPWA) sur Mardi 14 février 2017

Działacze na rzecz praw zwierząt podejrzewają, że to co stało się ze Spirit, miało być ostrzeżeniem dla ludzi dobrej woli, którzy dokarmiają bezpańskie psy w tej okolicy. Szacuje się, że w samym Bukareszcie żyje ok. 60 000 bezdomnych psów. Co jakiś czas bezbronne zwierzęta stają się ofiarami bestialskich zachowań.

Weterynarz powiedział nam, że widzą tego typu rzeczy przez cały czas i nie była to jednorazowa sytuacja. Trafiają do nich ofiary przemocy i nie mogą nic z tym zrobić – relacjonuje Anneka.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności International Aid for the Protection and Welfare of Animals (IAPWA), zajrzyj tutaj.

Źródło i fotografie: dailymail.co.uk, tierfreund.co, youtube.com, facebook.com