Kategorie Wideo

Właściciel zamknął 2 psy w klatce. Jeden z nich znalazł sprytny sposób, by się wydostać

Szczeniaczek o imieniu Ty i psiak Dilly są najlepszymi kumplami, odkąd się poznali. Wspólna zabawa przynosi im masę radości. Lubią też ucinać sobie wspólne drzemki. Ale nie daj zwieść się ich słodkim mordką, bo czasem potrafią nieźle nabroić ?

Właściciel zamknął 2 psy w klatce. Jeden z nich znalazł sprytny sposób, by się wydostać
Facebook

Ta urocza dwójka czworonogów należy do weterynarza ze szpitala Rock Creek w Kolorado, Patricka Kalanzi. Mężczyzna lubi czasami zabrać pupili ze sobą do pracy. Na ich nieszczęście, muszą przebywać wtedy w boksie. Jednak nie za długo. Jak się okazuje, Ty jest zawodowcem jeśli chodzi o otwieranie zamków! Wystarczy język, chwila cierpliwości i gotowe! Razem z Dilly są na wolności.

Zobacz psiaka w akcji!

W bardzo krótkim czasie opanował tę sztuczkę z otwieraniem. Ale nie ma się co dziwić, w końcu to sprytny pitbull. Doskonale wie, jak uciec z każdego zamkniętego miejsca – wyznał Kalanzi

Podczas gdy właściciel na początku nie wiedział, jak pupile wydostają się z boksu, jednego dnia bacznie je obserwował. Nie omieszkał też zamontować nieopodal kamery. I tak cała tajemnica wyszła na jaw.

Niektóre pupile mają ciekawe pomysły ?

Fotografie: www.facebook.com