×

Piesek wspiera potrąconego przez samochód osiołka. Zwierzak złamał 3 nogi

W świecie zwierząt przyjaźń i miłość nie znają żadnych granic. Dzisiaj po raz kolejny się o tym przekonamy.

Pewien osiołek został potrącony przez samochód i złamał 3 nogi. Znalazła go pewna kobieta i od razu zabrała go do swojego domu, w którym przebywał także mały piesek, który również został uratowany. To niesamowite, ale te dwa zwierzaczki cały czas leżały obok siebie, tuliły się i wspierały!

Za jakiś czas dzięki akcji internetowej została zebrana potrzebna suma, aby osiołek mógł zostać poddany operacji.

Ten osiołek został potrącony przez samochód w Brazylii. Nie mógł się ruszyć i leżał przy drodze z trzema złamanymi nogami.

osiolek-1

Na szczęście zauważyła go pewna kobieta, Zenith Gurgel, która zabrała go do swojego domu. Nadała zwierzaczkowi imię Guerreirinho i odpowiednio o niego zadbała.

osiolek-2

Osiołek nie był jedynym zwierzęciem w domu Zenith. Znajdował się w nim także mały piesek, który również został przez kobietę uratowany. To niesamowite, ale te dwa zwierzaczki cały czas leżały obok siebie, przytulały się i wspierały.

osiolek-4

Guerreirinho nie mógł się jeszcze wtedy poruszać, ponieważ Zenith nie miała pieniędzy, aby zapłacić za operację. Postanowiła jednak podzielić się historią dwóch zwierząt i zorganizowała akcję w Internecie. Dzięki temu zebrała wystarczającą sumę, aby zapłacić za operację osiołka.

osiolek-5

Na szczęście, wszystko dobrze się skończyło. Guerreirinho został zoperowany i teraz powraca do zdrowia. Oczywiście cały czas jest przy nim jego mały psi przyjaciel.

osiolek-3

Może Cię zainteresować