Kategorie PsyWzruszające

Każdej nocy wpatruje się w śpiącego właściciela. Wcześniejsze życie psa nie było kolorowe

Pewna rodzina w Chinach niedawno zaadoptowała ze schroniska psa. Zwierzak jest łagodny i przyjazny, a nowa rodzina obdarowuje go miłością i opieką. Nowy właściciel spędza dużo czasu z psem i chodzi z nim na długie spacery. Wydaje się, że wszystko układa się pomyślnie.

Jednak każdego wieczoru dzieje się coś dziwnego. Gdy mężczyzna idzie spać, pies siedzi na progu sypialni i wpatruje się w niego.

Choć drzwi są otwarte, we framudze zamontowana jest kratka. Pies widzi członków rodziny, ale nie może wejść do sypialni.

Observing the basement

Kiedy mężczyzna budzi się w środku nocy, widzi, że zwierzak siedzi nieruchomo na progu i nadal wpatruje się w niego, nawet gdy śpi.

Greyhound eye

Właściciel zaczyna się martwić zachowaniem psa i zabiera go to weterynarza. Jednak pupil jest zdrowy i w doskonałej kondycji.

Zmartwiony mężczyzna udaje się do schroniska, by dowiedzieć się, co może być powodem dziwnego zachowania.

Jud's Stare

To, co mówią mu pracownicy schroniska, łamie mężczyźnie serce. Były właściciel zaczekał, aż pies zaśnie i wraz z posłaniem zaniósł go do schroniska.

Pies spał tak głęboko, że nie zauważył co się dzieje. Kiedy się obudził, nigdy więcej nie zobaczył swojego pana ani domu.

Dog Stare

Po powrocie do domu mężczyzna natychmiast usunął siatkę z progu sypialni i umieścił posłanie psa tuż obok swojego łóżka. Od tamtej pory pupil śpi bez strachu i przestaje budzić się w nocy. Tym razem wie, że jest to przyjaźń na całe życie.

Źródło i fotografie: elitereaders.com