×

Ogłoszenie, które stało się hitem! Kotka rodem z piekła szuka domu

Kot z piekła rodem? Zdarzają się i takie gagatki czekające na adopcję. W końcu każdy zwierzak zasługuje na to, by być kochanym i mieć swój kącik w ciepłym i bezpiecznym domu. Nawet taki jak Perdita. Jej ogłoszenie adopcyjne opublikowane na Facebooku ośrodka Mitchell County Animal Rescue w północnej Karolinie stało się hitem Internetu. Kto będzie śmiałkiem, który adoptuje kota rodem z piekła?

Kotka dla ludzi o mocnych nerwach poleca się do adopcji

Kotka z piekła rodem o imieniu Perdita potrzebuje opiekuna, który nie boi się wyzwań! Będzie wpatrywać się w Ciebie tak długo, aż po kręgosłupie spływać będzie Ci zimny pot z przerażenia.

Kocia wersja Wednesday Addams

W ogłoszeniu napisano, że kotka nie cierpi koloru różowego, małych zwierzaków, dzieci i filmów Disneya. Jest jak Grinch i najchętniej zapomniałaby, że istnieje gwiazdka. O tuleniu zapomnij. Taka kocia wersja Wednesday Addams. Nieprzystosowana społecznie kotka szuka opiekuna będącego dla niego lustrem rozumiejący ogromną potrzebę izolacji, jaką ma Perdita.

Sukces!

Można się było spodziewać, że taki opis odrzuci potencjalnych chętnych, ale nic bardziej mylnego! Rozbawieni internauci nie szczędzili pod nim komentarzy i uznania dla kreatywności opiekunów Perdity. Jej ogłoszenie zdobyło około 10 tysięcy polubień. Nietuzinkowa kotka rozkochała w obie cały świat – do tego stopnia, że szybko znalazła nowy dom! Niektórzy śmieją się, że nastąpiło jej obłaskawienie i wygoniony został drzemiący w niej diabeł, ponieważ stała się kochającą i czułą kotką. Tak działa odrobina miłości.

 

Może Cię zainteresować