×

W domu pojawił się gigantyczny pająk. Zamiast wezwać pomoc zrobili coś niestandardowego

Poznajcie Annette – Australijkę, która od roku mieszka z pająkiem-gigantem. Każda przeciętna osoba wielgaśnego stwora już dawno by wykurzyła z mieszkania. Ale nasza bohaterka postanowiła się swym domostwem z pająkiem podzielić.

„Sprzątaczka”

A właściwie to nie do końca pająkiem, tylko pajęczycą. Nadała jej nawet imię – Charlotte (nie wiadomo jednak czy jej się spodobało). Pajęczyca przywędrowała do Annette któregoś dnia i po prostu postanowiła zostać. Oczywiście w zamian za gościnę świadczy jej pewne usługi – czyści dom z wszelkich much i innych latających stworzeń.

<a href=Jake Gray/Fb">

Jake Gray/Fb

Zgodne życie

Charlotte jest pająkiem z rodziny spachaczowatych – jest całkowicie niegroźna dla ludzi o ile nie wejdzie się jej w drogę. Anette postanowiła tej zasady przestrzegać. Najwyraźniej ceni to, że nie jest w swym sporym domu sama. Choć jej towarzyszka do najrozmowniejszych nie należy.

<a href=Jake Gray/Fb">

Jake Gray/Fb

Specyficzna atrakcja

Wśród znajomych Anette pajęczyca wzbudziła zarówno zaciekawienie jak i zdziwienie. Podczas ich odwiedzin stała się swego rodzaju atrakcją. Choć są i tacy, którzy nie potrafią zrozumieć całej sytuacji i martwią się o gospodynię domu… A ty co o tym myślisz?

Źródła: www.thedodo.com

Może Cię zainteresować