Kategorie Newsy

Kiedy jego nowa właścicielka nie pozwala mu usiąść na kolanach, postanawia pokazać swoje niezadowolenie! I to w jakim stylu!

Kiedy dzieci mają napady złości, staramy się je uspokoić i wytłumaczyć daną sytuację. A co zrobić w przypadku zwierzaków, które również mogą się buntować? Tak jak ten uroczy słodziak, który postanowił pokazać swoje niezadowolenie w mega słodki sposób.

Napoleon, to uratowany szczeniak, który stał się bardzo wybredny. Kiedy jego nowa mama nie pozwoliła usiąść mu na swoich kolanach podczas jazdy, postanowił pokazać, co o tym myśli. Mały buntownik zaczął skomleć i kłaść się po siedzeniu, byle zwrócić na siebie uwagę. Chyba miał nadzieję, że swoim zachowaniem przekona mamę do zmiany decyzji.

reakcja-szczeniaka1

Nie ma co ukrywać bardzo trudno oprzeć się prośbom takiego słodziaka. Wystarczy popatrzeć na jego uroczą minkę i ogromne oczy…

Na szczęście nowa mama Napoleona ma silną wolę i potrafi radzić sobie z napadami złości swojego pupila, ucząc go jednocześnie, że nie zawsze dostajemy to, czego chcemy.

Obejrzyjcie poniższe nagranie i koniecznie napiszcie, jak Wy zachowalibyście się na miejscu kobiety?

Źródło: shareably.net | Fotografie: youtube.com