Kategorie Wideo

Niewidomy pies aportuje piłkę. Większość ludzi nie dowierza w jego zdolności

Każdy z nas raczej zdaje sobie sprawę, że defekty, czy choroby występują nie tylko u ludzi, ale również u zwierząt. Całkiem niedawno pisałam o chłopcu, który cierpi na rozszczep podniebienia, a także heterochromię oczu. Jego mama natrafiła na kota, który tak samo jak syn cierpi na te dolegliwości.

Jednak dzisiaj skupimy się na innym pupilu. Jest nim Myron. To szczęśliwy czworonóg, który mimo braku oczu potrafi czerpać radość z życia. Potrafi również robić większość rzeczy, które wykonują jego psi kumple, jak chociażby aportować piłkę. Ta zabawa daje mu mnóstwo satysfakcji. Właścicielom psiaka udało się przez przypadek opracować technikę, która pomaga innym niewidomym psom w zabawie. Nieprawdopodobne!

Tylko spójrz, jak Myron aportuje!

Weterynarze potwierdzają, nasz produkt najlepszy w swojej kategorii!

Niewidomy pies aportuje piłkę. Większość ludzi nie dowierza w jego zdolności

Rękawica do wyczesywania sierści firmy Kochamy Zwierzaki, to jedyny produkt tego typu polecany przez weterynarzy, aż 180 wypustek masująco – zbierających sierść, odpowiedni dla psa jaki dla kota, bez znaczenia jaki rodzaj sierści posiada Twój pupil. Rękawica wykonana z silkonu, 100% zdrowego dla zwierzaka.

Źródła: www.wykop.pl
Fotografie: imgur.com