×

Niechciane szczenię, urodzone z 6 łapami, znajduje dom z zastraszanym nastolatkiem

Roo to psinka bardzo niezwykła, bo urodziła się z 6 łapami! Czyni ją to naprawdę wyjątkową na tle innych psów. Jej wygląd wynika z anomalii genetycznej, dzięki której otrzymała przydomek „kangur”. I to nic dziwnego, ponieważ suczka potrafi skakać prawie jak on! Hodowca początkowo chciał poddać ją eutanazji, ale na szczęście znalazła dom, w którym zaczęła szczęśliwe życie.

Suczka pomimo wady genetycznej znalazła kochający dom

Roo to suczka będąca 8-tygodniową mieszanką labradora. Przez swoją wadę nosi przydomek „kangur”, ponieważ podskakuje na tylnych łapkach, co jest naprawdę urocze! Kiedy jednak chodzi, zamiast używać wszystkich czterech łap jak większość psów, Roo opiera się na łokciach z pupą w powietrzu. Wynika to z faktu, że suczka urodziła się z sześcioma łapami – dlatego jest tak nadzwyczajna! Ma ona z przodu o dwie kończyny więcej i niestety wiąże się to z pewnymi trudnościami z poruszaniem się.

suczka

Hodowca Roo początkowo nie mógł znaleźć dla niej domu i planował poddać ją eutanazji. Na szczęście wkrótce sprawy obróciły się na korzyść suczki i znalazła dom! 15-letni syn Lauren Salmon, Luke, znalazł Roo reklamowaną przez hodowcę w Internecie. Rodzina wiedziała, że ​​muszą ją mieć, ponieważ zakochali się w psince od pierwszego wejrzenia. Nie chcieli też, aby stało się jej coś złego. Kiedy przybyli, aby ją zabrać, suczka od razu wyskoczyła z wybiegu i podskoczyła na tylnych łapach z podniecenia. Mimo swojej niepełnosprawności, była pełna życia i od razu widać było, jak wiele ma w sobie radości.

Jest pełna szczenięcej energii. Nie ma zbyt wielu psów takich jak Roo. Dla nas jest bezcenna. – powiedział Luke.

Roo i Luke od razu zostali najlepszymi przyjaciółmi. Chłopak wiedział, jak to jest być innym i odsuniętym. Uczęszczając do szkoły, Luke był nieustannie prześladowany z powodu łuszczycy. Teraz ma nowego najlepszego przyjaciela, podobnie jak Roo! Dobrze, że ta historia skończyła się szczęślwie!

suczka

Oprócz nowych kochających ludzi, Roo ma także nowego psiego rodzeństwa, a także dwa koty i dwa króliki. Salmon współpracuje teraz z dr Noelem Fitzpatrickiem, aby zobaczyć, jak mogą poprawić mobilność Roo. Chociaż jej dwie dodatkowe nogi utrudniają jej normalne chodzenie, nie sprawiają jej żadnego bólu.

Może Cię zainteresować