Kategorie Newsy

Mamy rekordzistkę! Największa żyrafa wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa

Znana przyrodniczka przekazała radosną informację na Instagramie – jedna z mieszkanek australijskiego ZOO została oficjalnie wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa jako największa żyrafa. Zwierzak otrzymał zaszczytny tytuł.

Święto w Australii – mają największą żyrafę na świecie!

Bindi Irwin to znana córka sławnych rodziców – dwójki australijskich przyrodników. Pasję do ochrony przyrody odziedziczyła po swoich przodkach i od urodzenia zajmuje się kwestami dotyczącymi dzikich zwierząt. Kobieta była również prezenterką 26-częściowego dokumentalnego programu przyrodniczego dla dzieci pt. „Show Bindi the Jungle Girl”.

Mamy rekordzistkę! Największa żyrafa wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa

W środę rozemocjonowana Bindi podzieliła się sukcesem australijskiego ZOO – zaszczytnym tytule przyznanym żyrafie o imieniu Forest

„Wielki (dosłownie) sukces! Nasza kochana Forest oficjalnie znalazła się w Księdze Rekordów Guinnessa jako najwyższa żyjąca żyrafa! Jesteśmy bardzo dumni z naszego wielkoluda, jest taka kochana! Zapraszamy do australijskiego ZOO podczas Waszych wypraw do Australii!”

Mamy rekordzistkę! Największa żyrafa wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa

Dodatkowo Bindi wrzuciła do sieci urocze zdjęcie z Forest, mężem Chandlerem Powellem, matką Terri i bratem Robertem oraz drugie z certyfikatem Księgi Rekordów Guinnessa przyznającym Forest zaszczytny tytuł.

Mamy rekordzistkę! Największa żyrafa wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa

 

Bindi, która chwilę wcześniej obchodziła dwudzieste drugie urodziny, nagrała też filmik z podziękowaniami i apelem:

„Dziękuję wszystkim za miłe słowa i piękne życzenia. Dziękuję też za Wasze niesamowite wsparcie, jest ono niezwykle ważne dla mnie i mojej rodziny. Żyjemy w niezwykłych czasach i naprawdę uważam, że pandemia wirusa zmieniła cały świat. Łączę się ze wszystkim dotkniętymi przez tę sytuację, dziś jeszcze bardziej niż kiedykolwiek musimy pozostać zjednoczeni i robić, co możemy, żeby zmienić ten świat na lepszy. Wierzmy w lepszą przyszłość dla nas wszystkich. Jeszcze raz dziękuję”

View this post on Instagram

A little message of love and gratitude. 💛

A post shared by Bindi Irwin (@bindisueirwin) on