Kategorie Psy

W środku nocy sąsiedzi usłyszeli przerażający skowyt pieska. Doszło do makabrycznej zbrodni

W środku nocy w Piasecznie doszło do szokującego zdarzenia. Policja otrzymała zgłoszenie, że z jednego z mieszkań słychać przerażający skowyt psa. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, ich oczom ukazał się straszny widok.

Szokujące zdarzenie w środku nocy

Policja w Piasecznie otrzymała zawiadomienie, że z jednego z mieszkań słychać głośny skowyt psa. Funkcjonariusze od razu dotarli pod wskazany adres i zadzwonili na dzwonek, ale nikt nie otwierał drzwi. Wkrótce skowyt psa ucichł, ale mimo to policjanci wcale nie zamierzali się poddawać – poprosili o pomoc strażaków, aby wspólnie wyważyć drzwi. Po pierwszej próbie, drzwi otwarła im kobieta, która wyglądała, jakby nie wiedziała, z jakiego powodu policja próbuje dostać się do mieszkania.

W tym samym czasie jeden z policjantów poszedł na tyłu bloku, aby obserwować balkon mieszkania i wkrótce zauważył, że znalazł się na nim mężczyzna z plastikowym workiem. Funkcjonariusze dotarli do mężczyzny, a gdy zajrzeli do owego worka, ich oczom ukazał się straszny widok.

Brutalnie zamordowany piesek

W środku worka znajdowało się ciało małego pieska, który został zamordowany w brutalny sposób. Ciało czworonoga było zmaltretowane – były widoczne na nim ślady od bicia. Piesek był odwodniony i wychudzony.

W środku nocy sąsiedzi usłyszeli przerażający skowyt pieska. Doszło do makabrycznej zbrodni
Źródło: KPP w Piasecznie / kpppiaseczno.policja.waw.pl

Grozi mu 5 lat pozbawienia wolności

23-letni mężczyzna podejrzany o brutalne zabicie bezbronnego psa, został już aresztowany. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.