×

Pies, który każdego dnia wita swoich sąsiadów szerokim uśmiechem. Każdemu poprawi humor

Gdy wybuchła pandemia koronawirusa, nastały bardzo ciężkie i stresujące czasy. Większość ludzi przez długi czas przebywało w domu, a niektórzy stracili też pracę. Na szczęście w tym momencie pojawiają się psy, które zawsze są gotowe, aby rozjaśnić nasz dzień. Jednym z nich jest 6-letni Golden Retriever o imieniu Moku.

Pies, który poprawia humor sąsiadom

Moku to 6-letni Golden Retriever, który mieszka wraz ze swoją rodziną w West Hollywood w Kalifornii. Podczas trudnych czasów pandemii koronawirus, czworonóg każdego dnia wita swoich sąsiadów uśmiechem i sprawia, że ich dni stają się nieco jaśniejsze. Wystarczy na niego spojrzeć, a już ma się lepszy humor!

Ilekroć Moku widzi jakiegoś sąsiada, od razu pojawia się w oknie. Gdy tylko ktoś do niego podejdzie, on radoście macha swoim ogonkiem i błyszczy swoim ogromnym uśmiechem. Miły psiak robi to tak często, że pewnego śnią jedna z sąsiadek wszystko sfilmowała, a filmik udostępniła na Instagramie, aby poprawić humor również swoim obserwatorom.

Obejrzyj uroczy uśmiech Moku na poniższym filmiku:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ginny Rankin (@agrrrrl)

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować