Kategorie Psy

Mimo swojego wieku waży zaledwie 3 dag. To najmniejszy pies świata

Maleńka chihuahua o imieniu Miracle Milly jest najmniejszym pieskiem na świecie. Suczka waży zaledwie 3 dag i ma 10 cm wzrostu, co sprawia, że jest ogromną sensacją. To maleństwo skradło serca tysięcy internautów, którzy nieustannie śledzą jej życie.

Miracle Milly

Publiée par Miracle Milly sur Jeudi 24 mai 2012

 

Chihuahua została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa

Nasza bohaterka urodziła się w 2011 roku. przedstawiciele tej rasy zwykle ważą około 3 kilogramów i mierzą około 25 cm w wieku dorosłym. Malutka Miracle Milly dziś, kiedy ma 7 lat, waży 3 dag i mierzy zaledwie 10 cm, co wydaje się prawie niemożliwe.

Kiedy psinka się urodziła, nie dawano jej szans na przeżycie, ze względu na jej maleńkie rozmiary. Jej właścicielka, Vanesie Selmer, nie poddawała się jednak. Postanowiła zawalczyć o swój skarb. Co dwie godziny karmiła malucha kroplomierzem. Mimo wszystko czworonóg okazał się być bardzo silny. Przeżyła, a do tego była okazem zdrowia. Została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa jako najmniejszy piesek na świecie.

Sorry, you can win me over with a dollar ? #chihuahualover #worldssmallestdog #worldrecord #worldrecordholder…

Publiée par Miracle Milly sur Lundi 17 septembre 2018

 

Naukowcy byli zachwyceni suczką

Naukowcy byli niezwykle ciekawi genetyki pieska. Chcieli poznać jej kod genetyczny, aby móc ją sklonować. Właściciele suczki zgodzili się na badania. W pierwszej wersji Miracle Milly miała być sklonowana 10 razy. Ostatecznie powstało aż 49 klonów maleńkiej suni. Klony naszej bohaterki narodziły się w 2017 roku w Korei Południowej w laboratorium Soaam Biotech Reserch Foundation. Nad zagadką jej wyjątkowości pracują naukowcy z całego świata.

Publiée par Miracle Milly sur Dimanche 1 septembre 2013

 

Klonowanie pupili nawet po śmierci

Dodatkowo dodam, że Soaam Biotech Reserch Foundation może zaproponować ludziom możliwość klonowania swoich ukochanych zwierząt po ich śmierci. Wydaje się to absurdalne, ale wielu ludzi pochwala to przedsięwzięcie. Jest to dla nich jedyny lek na ból po stracie swojeg ukochanego przyjaciela. Koszt takiej przysługi to około 100 tysięcy dolarów.

Miracle Milly the Guinness World Record "Smallest Living Dog".

Publiée par Miracle Milly sur Mercredi 11 septembre 2013

 

Ogromna popularność Miracle Milly

Życie maleńkiej suczki jest bardzo urozmaicone. W związku z jej ogromną popularnością wielu jej entuzjastów bardzo chce się dowiedzieć, jak żyje, co je, czym się bawi i jak wygląda jej maleńkie życie. Sunia ma wielu fanów. W mediach społecznościowych obserwuje ją prawie 300 tysięcy osób.

„Oprócz malutkich rozmiarów Miracle Milly ma też wyjątkowy charakter. Nigdy nie szczeka i odzywa się tylko wtedy, kiedy czegoś potrzebuje. Bardzo dużo podróżuję ze swoją psiną. Ona jest naprawdę wyjątkowa. Kocham ją z całego serca.” – przyznała właścicielka suczki.

with my friend Ramses.

Publiée par Miracle Milly sur Lundi 30 septembre 2013

 

Miracle – życzymy ci wielu lat życia w doskonałej formie!

Fotografie: Miracle Milly / facebook.com