×

Na świat przyszedł rekordowy miot dalmatyńczyków. Liczba maluchów jest imponująca

Suczka rasy dalmatyńczyk pobiła wszelkie rekordy i wydała na świat miot składający się z 19 szczeniąt. Cała rodzina ma się dobrze, a ludzie z całego świata nie dowierzają, że suczka urodziła na raz aż tyle psiaków! Wszystko miało miejsce w Australii.

Rekordowy miot dalmatyńczyków

Suczka o imieniu Melody w czasie ciąży przytyła aż 15 kg. Zarówno jej właścicielka jak i weterynarz wiedzieli, że to będzie spory miot. Maluchy przyszły na świat przez cięcie cesarskie.

Miot składa się z 9 piesków i 9 suczek

„Postanowiłam nadać psiakom te same imiona, które noszą bohaterowie bajek Disneya. Zrobiłam to w hołdzie bajce 101 dalmatyńczyków” – przyznała Melissa O’Brien, właścicielka hodowli.

Źródło: 9news.com.au

Źródło: 9news.com.au

To był zarówno pierwszy jak i ostatni miot Melody

„Melody wydała na świat tyle szczeniąt, że zasługuje na przejście na emeryturę. Maluchy wyrosyły na piękne i zdrowe psiaki. 13 z nich trafiło już do kochających domów” – dodała Melissa O’Brien.

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować