×

Oto Milkshake – wyjątkowy różowy mops. Na świecie takich jak on jest mniej niż 100

Większość właścicieli uważa, że ich pies jest najpiękniejszy i najmądrzejszy na całym świecie. I oczywiście nie można temu zaprzeczyć. Każdy futrzak jest wyjątkowy na swój sposób. I właśnie za to tak bardzo je kochamy. Natomiast Milkshake stał się prawdziwą gwiazdą internetu dzięki swoim pięknym niebieskim oczom i umaszczeniu w różowym odcieniu.

Jeden na sto!

Milkshake należy do wąskiej grupy różowych mopsów, których jest mniej niż 100 na całym świecie, co czyni go niezwykle rzadkim.

Piesek urodził się z pięknymi niebieskimi oczami i futrem o różowym odcieniu, które z miejsca przyciąga wzrok. Intrygujące umaszczenie czworonoga wynika z braku pigmentacji skóry i tą niezwykłą cechę genetyczną zapewne odziedziczył po jednym z przodków.

Właścicielka z miejsca się w nim zakochała

33-letnia Maria, gdy tylko zobaczyła go wśród innych mopsów, wiedziała, że musi go zaadoptować. Z miejsca zakochała się w tych niebieskich oczkach i różowym umaszczeniu. Każdy by się zakochał w takim słodkim psiaku.

Nigdy wcześniej nie słyszałam o różowych mopsach, ale kiedy poszłam do hodowcy i zauważyłam Milkshake’a, pomyślałam, że jest uroczy i wiedziałam, że musi stać się członkiem mojej rodziny.

Zabrała więc tego wyjątkowego pieska do domu i nadała mu imię Milkshake.

Milkshake stał się gwiazdą internetu

Mopsik miał 10 tygodni, gdy Maria zrobiła mu pierwsze zdjęcie i wrzuciła do sieci. Od razu zakochało się w nim mnóstwo osób! Dzisiaj Milkshake ma ponad 59 tysięcy obserwatorów na Instagramie!

Te mopsy są bardzo rzadkie. W tamtej chwili Milkshake był jednym z 30. na świecie, ale wkrótce pojawiło się kilka kolejnych miotów. Na całym świecie jest ich teraz nie więcej niż 100.

Jego zdjęcie poprawia humor

Maria tłumaczy, że jej mopsik nie jest albinosem. Psiak nie cierpi na kłopoty ze wzrokiem czy też słuchem. Przede wszystkim jest szczęśliwym i zdrowym chłopcem. A jego zdjęcia, które robią furorę w internecie, poprawiają dzień każdemu, kto na niego spojrzy!

Milkshake to najsłynniejszy różowy mops w mediach społecznościowych.

Wiele osób wysłało mi wiadomości, że mieli zły dzień, a na widok Milkshake’a od razu im się humor poprawił. To zachęciło mnie do publikowania kolejnych zdjęć.

Rzesza jego fanów wciąż się powiększa.

Oprócz dużej aktywności w Internecie, Milkshake bierze też udział w krajowych wystawach psów. Ma trenera, który pomaga mu przygotować mu się do przyszłych występów. Najważniejsze jednak jest to, że piesek jest szczęśliwy. Trzymamy mocno kciuki za jego karierę!

Milkshake jest taki słodki!

Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować