Kategorie PsyWideo

Mężczyzna zaatakował kobietę. Wszystko obserwował siedzący na ulicy pies

Medo to pies mieszkający na ulicach Czarnogóry. Lokalni mieszkańcy często go karmią oraz goszczą go w swoich domach. W ostatnim czasie Medo został okrzyknięty prawdziwym bohaterem.

Mężczyzna zaatakował kobietę. Wszystko obserwował siedzący na ulicy pies

W ostatnim czasie uliczne kamery uchwyciły dość niecodzienną sytuację. Kiedy pewna kobieta wracała do domu, została zaatakowana przez mężczyznę w żółtej kurtce. Właśnie wtedy do akcji wkroczył Medo, który był świadkiem całego incydentu. Pies rzucił się na napastnika i odpędził go od kobiety. Warto wspomnieć, że czworonóg nigdy wcześniej nie wykazywał jakiejkolwiek agresji. Zawsze był bardzo nieśmiały.

“This video is being represented by LADBible Group. To use or license this video please email [email protected]

Publiée par Podgoricki vremeplov sur Jeudi 23 novembre 2017

W ramach podziękowania, uratowana kobieta dała Medo pyszny obiad.

Mężczyzna zaatakował kobietę. Wszystko obserwował siedzący na ulicy pies

Powyższe wideo zostało odtworzone tysiące razy, a ludzie na całym świecie pytali o samopoczucie Medo. Chociaż pies nie żyje jak tradycyjne zwierzę, ludzie z sąsiedztwa uważają go za część swojej kolektywnej rodziny.

„Może mieszkać w różnych domach. Ma swobodę wyboru, ile czasu będzie w domu, ile na podwórku i ile na ulicy. Jesteśmy szczęśliwi, że Medo mieszka właśnie w naszej dzielnicy.” – mówią okoliczni mieszkańcy.

 

Fotografie: facebook.com