×

Mama łoś pomaga swojemu dziecku przejść przez ulicę. Słodką chwilę udało się nagrać

Dla każdej matki dobro jej dziecka jest najważniejsze. Dotyczy to również świata zwierząt, a ta sytuacja jest na to najlepszym dowodem. Gdy Steve Muise jechał do domu, w pewnym momencie zobaczył uroczą interakcję pomiędzy mamą łoś a jej dzieckiem. Ta sytuacja rozgrzała jego serce. Wszystko miało miejsce w Kanadzie.

Mama łoś przeprowadzała swoje dziecko przez ulicę

„Mama musiała upewnić się, że jej dziecko bezpiecznie przejdzie przez drogę. Od razu zatrzymałem samochód i wraz z żoną patrzyliśmy na wszystko z podziwem. Podejrzewam, że ten maluch musiał przyjść na świat w ciągu ostatnich kilku godzin” – przyznał Steve Muise.

Mężczyźnie udało się wszystko nagrać

Słodka chwila została zarejestrowana na filmiku, który trafił do sieci. Od czasu publikacji został odtworzony przez ponad 3 miliony użytkowników. Wideo znajduje się poniżej.

https://www.facebook.com/steve.muise.9/videos/10214259345258563/

 

Czy to nie jest urocze?

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować