Kategorie DzikieWideoZwierzaki

Dzika małpa wchodzi do gabinetu lekarskiego, aby uzyskać pomoc dla swojego dziecka

Na początku tego tygodnia niezwykła para pacjentów przybyła do drzwi Kliniki Medycznej dr S.M. Ahmeda w Indiach. To była dzika małpa i jej maleńkie dziecko. Wyglądało na to, że mama przyszła prosić o pomoc.

Dzika małpa wchodzi do gabinetu lekarskiego, aby uzyskać pomoc dla swojego dziecka
Źródło: JBreakingBajpai / twitter.com

Nietypowi pacjenci w klinice

Według IndiaTimes, dr Ahmed zauważył, że małpa doznała urazu głowy, a jej dziecko miało uszkodzoną nogę. Gdy lekarz zauważył zwierzęta przed swoją kliniką, dał im znać, aby weszły do środka. Mama siedziała spokojnie z dzieckiem przyciśniętym do piersi, podczas gdy dr Ahmed udzielał im pomocy.

Dr Ahmed podał zastrzyk przeciw tężcowi, a także posmarował rany obu małp specjalną maścią. – podał serwis informacyjny.

Niezwykły moment uchwycono na wideo:

Szczęśliwe zakończenie

Po zabiegu pozwolono obydwóm małpom odpocząć na łóżku kliniki, podczas gdy tłum ciekawskich gapiów zebrał się, aby zobaczyć nietypowych pacjentów dr Ahmeda na własne oczy. Pomimo całego zgiełku małpa wybrała idealne miejsce, aby uzyskać pomoc dla swojego dziecka.

Później para była już na tyle zdrowa, że z własnej woli opuściła klinikę. Ta historia ma szczęśliwe zakończenie, a wszystko dzięki dzielnej mamie, która zwróciła się o pomoc do lekarza o ogromnym sercu. Dziękujemy!