×

Mała dziewczynka płacze, to niezwykłe, co zrobił husky. Wideo ma już ponad 8 milionów odsłon

Psy dzięki swojej wrażliwości są świetnymi kompanami dla dzieci. Dlatego zazwyczaj bardzo dobrze się z nimi dogadują, a często stają się nawet najlepszymi przyjaciółmi. I wcale nie jest to zależne od rasy. Tym razem do sieci trafiło nagranie, które pokazuje, jak husky syberyjski uspokaja płaczącą dziewczynkę. To naprawdę uroczy filmik!

Husky tuli płaczącą dziewczynkę

To zaskakujące, ile empatii i dobra mają w sobie psy. Niezależnie, czy to maltańczyki, cocker spaniele, pitbulle czy golden retrivery. To nie rasa określa dobro czworonoga, a jego wielkie serce. Dobrze ułożony futrzak będzie cudownym przyjacielem rodziny, co udowadnia suczka rasy husky syberyjski o imieniu Daisy. Tak rozkosznie zajmowała się dzieckiem swoich opiekunów, że para postanowiła to nagrać. Wideo jest niezwykle rozczulające i pokazuje, jak niezwykły instynkt opiekuńczy mają psy.

To nie pierwsze tego typu nagranie. Na kanale milperthusky na YouTubie jest szereg podobnych filmików. Jednak to jedno jest naprawdę szczególne. Dziewczynka jest najświeższym członkiem rodziny. Przyszła na świat stosunkowo niedawno, a już stała się oczkiem w głowie wszystkich, również suczki Daisy i jej psich towarzyszy. Cała gromada robi wszystko, aby maleństwo było bezpieczne i aby ani jeden włos nie spadł jej z głowy.

W pewnym momencie dziewczynka zaczyna płakać. Od razu pojawiają się przy niej suczka Millie i Daisy. Możemy zaobserwować, jak maleństwo wtula się w sierść psiny i od razu zasypia. Czuje się bezpiecznie przy swoich psich przyjaciółkach. To naprawdę przeurocze nagranie! Obie suczki zasłużyły na smakołyki za swoje zachowanie wobec dziewczynki. Są jej świetnymi opiekunkami!

A oto nagranie, filmik ma już ponad 8 milionów odsłon:

Zawsze pamiętaj o nadzorze!

Ten filmik jest doskonałym dowodem na to, że pies i dziecko to najlepszy duet pod słońcem. Pieski doskonale wiedzą, że wobec maluchów muszą być wyjątkowo delikatne! Pamiętaj jednak, że każdy zwierzak może być inny, a interakcje pomiędzy dziećmi a zwierzętami zawsze powinny być nadzorowane przez osoby dorosłe. Bo przecież bezpieczeństwo jest najważniejsze!

Może Cię zainteresować