×

Łoś pojawił się przed ich domem. Kamera monitoringu uchwyciła niezwykle rzadkie zjawisko

Takie okazje nie zdarzają się codziennie. Pewna rodzina mieszkająca na Alasce dokonała szokującego odkrycia. Kiedy pod ich dom zawitał łoś, zrobił coś nieoczekiwanego – upuścił swoje poroże. Całe zajście nagrała kamera domowa.

Łoś upuścił swoje poroże

Kiedy Tyra Bogert siedziała w swoim domu, nie sądziła, że ten wieczór będzie niezapomniany. Spokojnie odpoczywała oglądając Tik Tok wraz ze swoją siostrzenicą. To miał być ich czas, kiedy nagle dostała powiadomienie z kamery bezpieczeństwa. To bardzo ją zaskoczyło, a jeszcze bardziej obraz, jaki ujrzała na telefonie. Jej oczom ukazał się łoś! I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie zrobił pewnej niecodziennej rzeczy…

To zdarza się rzadko

Jak wyznała później Tyra, to co się stało, nie zdarza się nawet widzieć myśliwym. Kobieta miała niepowtarzalną okazję ujrzeć na żywo, jak łoś upuszcza swoje poroże. Jak tylko powiadomienie dotarło na jej telefon, postanowiła otworzyć drzwi i sprawdzić, co się dzieje. Wtedy jej oczom ukazało się zwierzę. Na nagraniu zamieszczonym później w sieci, wyraźnie widać łosia.

Filmik stał się hitem

Jego ruchy są tak dynamiczne, że poroże wyskakuje mu z głowy i spada na ziemię. To było tak głośne, że sam łoś uciekł ze strachu. Tyra była zaskoczona tym widokiem. Później podzieliła się swoją historią z mężem, który stanął przed kamerą wraz z porożem, a później wrzuciła nagranie do Internetu. Filmik stał się viralem. Internauci są zachwyceni nagraniem!

Chociaż dla rodziny nie było to pierwsze spotkanie z dziką zwierzyną w ich okolicy, to nigdy wcześniej nie widzieli spadającego poroża. Dzięki nagraniu zamieszczonemu w sieci, wszyscy mogą zobaczyć, jak wygląda zrzucanie poroży przez łosia. To bardzo ciekawe doświadczenie!

@akfattruck Check this moose shedding antlers on camera at my brother and sister in law house! #fyp #viral #moose #wildlife #video #alaska #animals #epic #adventure #wildlifelover #deer #moosehunt ♬ original sound – AK Fat Truck

Może Cię zainteresować