×

Kupił szczeniaka modnej rasy. Szybko okazuje się, że wpadł w niezłą minę

Cavapoo to specyficzna rasa będąca mieszanką pudla i cavliera. Stała się w ostatnim czasie niezwykle modna. Jednak każdy, kto zdecyduje się zaadoptować tego typu psa, powinien zdać sobie sprawę z jego charakteru oraz uwarunkowań genetycznych. Inaczej może dojść do nieprzemyślanej decyzji i krzywdy zwierzaka. Tak jak to miało miejsce w przypadku psiaka o imieniu Benji.

Pies miał skazę genetyczną, właściciel tego nie akceptował

Benji to cudowny pies będący mieszanką pudla i cavliera. To dość wymagająca rasa, szczególnie, jeśli pies posiada wadę genetyczną. Tak niestety stało się w przypadku naszego Benji’ego. Po narodzinach maluch szybko trafił do nowej rodziny, co bardzo cieszyło jego hodowcę. Psiak miał nadzieję, że zostanie tam już na zawsze. Niestety jego szczęście nie trwało długo. Wszystko się zmieniło, kiedy okazało się, że pies ma wadę genetyczną i potrzebuje większej opieki niż sądzono. Futrzak potrzebował licznych zabiegów pielęgnacyjnych na skórę i sierść.

Źródło: <a href=midwestmandy / TikTok.com">

Źródło: midwestmandy / TikTok.com

Taki obowiązek przerósł jego właściciela, który bez zawahania i krzty empatii zdecydował, że go po prostu odda i to za darmo. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Para, która zainteresowała się psiakiem, była całkowicie inna niż mężczyzna. Miała w sobie wiele empatii i ręki do zwierząt. Od razu zakochali się w futrzaku i postanowili dać mu nowy dom.

Dla psa stało się to wejściem w lepsze życie u boku ludzi, którzy go kochają. Na TikToku można zobaczyć, jak świetnie czuje się z nowymi właścicielami. To naprawdę urocze i sprawia, że uśmiech pojawia się na twarzy!

@midwestmandy Benji boy turns one TODAY 🥳 #1stbirthday #happybirthdaytoyou #cavapoosoftiktok #ourdogchild #birthdayboy #betdogintheworld #cavapoochontiktok #fyp ♬ original sound – Tvdoaudios

@midwestmandy Benji boy turns one TODAY 🥳 #1stbirthday #happybirthdaytoyou #cavapoosoftiktok #ourdogchild #birthdayboy #betdogintheworld #cavapoochontiktok #fyp ♬ original sound – Tvdoaudios

Może Cię zainteresować