Kategorie HodowlaneWideoWzruszająceZwierzaki

Zdesperowana mama goni swoje dziecko, które siłą jej odebrano

Podobnie jak ludzie, krowy mają silną więź ze swoimi dziećmi i zrobią wszystko, aby je uchronić. Możemy sobie tylko wyobrazić, jak bezbronna i zrozpaczona była ta krowa, kiedy zabrano jej dzieci, a następnie kiedy patrzyła, jak odjeżdżają w nieznane.

Cow chasing calves in trailer

There are millions of reasons to be dairy-free. Here is one of them ?This video showing a cow chasing after a trailer was sent to SAFE by a concerned member of the public. In the dairy industry cows are impregnated every year, with calves taken from their mothers so humans can have their milk. In NZ up to two million are sent to slaughter at 4 days old, as 'wastage'.Choose kindness. Choose dairy-free.

Publiée par SAFE sur Mardi 14 novembre 2017

Oddzielenie matek od cieląt to codzienny sposób działania przemysłu mleczarskiego.
W gospodarstwach mlecznych krowy zapładnia się na siłę w celu uzyskania mleka. Ich młode są odbierane zwykle kilka dni po urodzeniu tylko po to, aby ludzie mogli napić się mleka. Po wszystkim niektóre krowy płaczą z rozpaczy przez kilka dni.

Zdesperowana mama goni swoje dziecko, które siłą jej odebrano

W rzeczywistości krowy to bardzo inteligentne zwierzęta, które odczuwają emocje podobnie jak psy i koty. Zastanawiasz się w jaki sposób możesz pomóc krowom? Przejdź na dietę wegańską i zrezygnuj z picia mleka. Krowy zasługują na lepszy los!

 

 

Źródło: peta.org | Fotografie: facebook.com