Kategorie KotyPsyWideo

Malutki kotek próbuje rzucić się na ogromnego rottweilera. Filmik zwala z nóg

Zwierzęta często w ogóle nie są świadome swoich rozmiarów, a filmik, który za chwilę zobaczysz, jest tego wręcz idealnym dowodem. Malutki kotek cały czas czaił się w pobliżu ogromnego rottweilera, jakby chciał go zaatakować. Nie wiemy, co dokładnie miał na celu, ale w każdym razie próba ataku na psa-giganta mu nie wyszła. Właściciel nagrał śmieszną scenę, a filmik rozbawił ludzi z całego świata.

Malutki kotek próbuje rzucić się na ogromnego rottweilera. Filmik zwala z nóg
Źródło: Nick Ovs / youtube.com

W małym ciele wielki duch

Nick Ovs nagrał, jak malutki kotek czai się w pobliżu wielkiego rottweilera. Nie wiemy, jaki był jego dokładny plan, ale wyglądało to, jakby chciał psa zaatakować. Kociak cały czas kręci się w pobliżu rottweilera, który pozostaje niewzruszony. Cóż… trzeba przyznać, że ten kociak jest mały ciałem, ale zdecydowanie wielki duchem. W końcu trzeba mieć sporo odwagi, aby z takimi rozmiarami startować do wielkiego i silnego psa…

Malutki kotek próbuje rzucić się na ogromnego rottweilera. Filmik zwala z nóg
Źródło: Nick Ovs / youtube.com

Co za brawura!

Rottweilery to pewne siebie psy, które wymagają odpowiedzialnego i konsekwentnego opiekuna. Mają skłonność do dominacji, a w rękach osoby brutalnej mogą stać się nieprzewidywalne. Przedstawiciele rasy są niezwykle lojalni wobec członków rodziny, za to wobec obcych wykazują się nieufnością. Dzięki temu rottweilery są doskonałymi psami obronnymi, a także policyjnymi.

Niektórzy boją się rottweilerów, ale z pewnością nie ten kotek. Mruczek ma w sobie tyle odwagi, że zupełnie nie zdając sobie sprawy ze swoich rozmiarów, kręci się wokół psiaka, jakby chciał się na niego rzucić. Zupełnie spokojny i zrelaksowany czworonóg zupełnie nie przejmował się jednak kociakiem i jego zabawnymi próbami ataku.

Malutki kotek próbuje rzucić się na ogromnego rottweilera. Filmik zwala z nóg
Źródło: Nick Ovs / youtube.com

Ponad pół miliona wyświetleń

Nick Ovs, który był świadkiem zabawnego zdarzenia, nagrał całą scenę, a filmik udostępnił w sieci. Wideo rozbawiło ludzi z całego świata, a od czasu publikacji zostało odtworzone przez ponad pół miliona osób. Ludzie byli rozbawieni do łez niesamowitą brawurą tego brzdąca i jego próbami ataku!

Zabawny filmik możesz obejrzeć poniżej:

To nie pierwszy raz, gdy malutki zwierzak próbował przekonać znacznie większego o swojej sile. Okazuje się, że „zespół małego psa” jest częstym zjawiskiem wśród małych psów. Zasadniczo oznacza to, że małe czworonogi błędnie myślą, że są silniejsze niż ich więksi przyjaciele. Tak było też w tym przypadku. Mała, 2-tygodniowa chihuahua o imieniu Lilly znalazła sobie nowego partnera do zabawy – wielkiego doga niemieckiego o imieniu Vago. O ich spotkaniu mówił cały Internet – cóż trzeba przyznać, że dała mu popalić! Bo kto powiedział, że rozmiar świadczy o sile? Przezabawne wideo obejrzysz poniżej: