Kategorie Newsy

Ten market od 4 lat ma tajemniczego mieszkańca. Będziesz zaskoczony, kiedy zobaczysz kim on jest!

Tesco, to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek hipermarketów na świecie. Zazwyczaj kojarzy się z niskimi cenami i dużym asortymentem. Jednak po to przeczytaniu tego artykułu gwarantujemy, że od dziś sklep ten nabierze dla Ciebie nowego znaczenia.

A wszystko za sprawą pewnego kota, który postanowił zadomowić się właśnie w Tesco, w miejscowości Tiverton. Choć wcale nie był bezpańskim kotem i na co dzień mieszkał ze swoim właścicielem w pobliżu hipermarketu, zwierzak pomieszkiwał także w sklepie. Swoim wyglądem i zachowaniem szybko podbił serca lokalnej społeczności. Nic więc dziwnego, że został okrzyknięty miejscową maskotką, a na Facebook’u powstał specjalny fanpage „Tiverton Tesco Cat”, gdzie uroczy zwierzak ma  9 382 fanów, a liczba ta ciągle rośnie.

11

Kot, który wabi się Mango, przez cztery lata pomieszkiwał w  lokalnym sklepie. Miejscowi zazwyczaj mogli zobaczyć go przy wejściu do hipermarketu, bądź w holu budynku, gdzie  ucinał sobie drzemki. Po utworzeniu konta na Facebooku mieszkańcy Tiverton zaczęli wrzucać na fanpage zdjęcia z Mango. Zaś anonimowa osoba, która założyła stronę na popularnym portalu społecznościowym napisała, „Nasze dzieci bardzo pokochały tego kotka. Mój mąż zaproponował stworzyć stronę, specjalnie z myślą o nim.”

12

Historia Mango jest dość nietypowa. To chyba pierwszy kot, który zamieszkał w Tesco. A co Wy sądzicie o takim zjawisku? Chcielibyście, aby Mango zamieszkał w sklepach z których korzystacie?  Czekamy na Wasze komentarze.