Kategorie Koty

Co robi kot, kiedy Ciebie nie ma w domu? Wideo, które wiele wyjaśnia

Zastanawiałeś się kiedyś, co robi Twój kot, kiedy nie ma Cię w domu? Chyba każdy właściciel czworonoga niejednokrotnie o tym rozmyślał. Kiedy Ty wychodzisz do pracy i wracasz po 8 godzinach, on przez cały ten czas za Tobą… tęskni. Skąd to wiem?

Ten film wiele Ci wyjaśni

Kodi to główny bohater filmu, który zaraz zobaczysz. Nie jest długi, bo trwa nieco ponad cztery minuty. Właściciel futrzaka ustawił w domu kamerę, aby móc podejrzeć, co robi kociak, kiedy on wychodzi. Był zaskoczony, kiedy odtworzył film. Okazuje się, że kot spędził większość czasu tuż przy drzwiach wejściowych, niecierpliwie czekając, aż jego pan wróci do domu. Nie przestawał też miauczeć. Był naprawdę poruszony i niezadowolony, że został sam…

Kodi to ten czarno-biały kociak ?

Tuż pod filmem znalazło się kilka słów od samego właściciela kota:

Emocjonalne życie Kodiego. Uwierzcie mi, że nie istnieje kot, który lubi łasić się bardziej niż on. Moje serce pękło, kiedy Kodi w 2:55 minucie wciąż miauczał i wpatrywał się w drzwi! Otrzymałem wiele wiadomości od obcych ludzi, że ich koty szukały po mieszkaniu Kodiegu, kiedy usłyszały dźwięk z nagrania, jak on rozpaczliwie miauczał, nawet jeśli wcześniej nie reagowały na inne dźwięki z filmów. Z Twoim kotem jest podobnie? Też jest tak emocjonalny jak Kodi? Po obejrzeniu powyższego wideo wierzycie, że koty mogą tęsknić za ludźmi?

Co robi kot, kiedy Ciebie nie ma w domu? Wideo, które wiele wyjaśnia

A Twój zwiarzak jak reaguje, kiedy zostawiasz go samego w domu?

Źródła: www.youtube.com
Fotografie: www.youtube.com