Kategorie Newsy

Ten kot od śmierci swojej ukochanej właścielki robi coś, co łamie serce… Naprawdę ją kochał

Zwierzaki to kochane istoty, które są spragnione miłości. Kiedy spotykają na swojej drodze ludzi, którzy okazują im serce i zapraszają ich do swego życia, stają się ich najwierniejszymi przyjaciółmi.

Tak było również w przypadku bohaterki tego wpisu, która pewnego dnia straciła ukochaną właścicielkę. Kobieta umarła, a załamany futrzak, nie potrafił się z tym pogodzić. Tak bardzo tęsknił za swoją przyjaciółką, że zamieszkał przy jej grobie. Nikt, ani nic nie jest w stanie tego zmienić.

Pewnego dnia żałosne krzyki kota, usłyszał Keli Keningau Prayitno. Zaniepokojony 28-latek postanowił sprawdzić co to za odgłosy.

To właśnie wtedy zobaczył kota, który leżał na nagrobku zmarłej właścicielki w Indonezji.

kot-w-zalobie-1

Mężczyzna próbował pomóc zwierzakowi. Okazało się, że kotka co jakiś czas wraca do dawnego domu, gdzie karmią ją dzieci jej byłej właścicielki. Jednak za każdym razem wraca na nagrobek przyjaciółki.

kot-w-zalobie-2

Keli wyjaśnia:

„Myślałem, że to bezdomny kot i starałem się mu pomóc, ale za każdym razem ona wracała do tego samego miejsca.”

kot-w-zalobie-3

Z biegiem czasu, mężczyzna poznał smutną historię kotki i zrozumiał, że zwierzak czuwa przy grobie zmarłej właścicielki. Była nią starsza kobieta, która nazywała się Kundari.

Kobieta odeszła rok temu i od tego czasu jej wierna kocia towarzyszka mieszka przy jej grobie.

kot-w-zalobie-4

Historia załamanej kotki pokazuje, jak jesteśmy ważni dla naszych pupili. Jednocześnie jest to najlepszy dowód na to, że zwierzęta mają uczucia, dlatego nie powinniśmy traktować ich jak przedmiotu. Kochają i chcą być kochane. Jeśli jesteś miłośnikiem zwierząt, podziel się tym artykułem z innymi.

Źródło i fotografie: uk.news.yahoo.com