Kategorie KotyWideo

Reakcja kota na śmierć Mufasy z „Króla Lwa”. Wideo ma ponad 14 mln wyświetleń

„Król Lew” to ponadczasowy film uwielbiany zarówno przez dzieci jak i dorosłych. Nie wiem jak ty, ale na widok sceny ze śmiercią Mufasy, zawsze płaczę. Jesteście ciekawi, jak zareagowałby na to kot? Tym razem macie szansę się przekonać. Do Internetu trafił filmik ukazujący rekcję kota na śmierć Mufasy z „Króla Lwa”. Wideo od czasu publikacji zostało odtworzone ponad 14 milionów razy.

Reakcja kota na śmierć Mufasy z „Króla Lwa”

Ta przykra scena dotyka większość z nas. W przypadku tego kota nie mogło być inaczej. Początkowo obserwował wszystko na kanapie, ale gdy Simba zaczął krzyczeć: „Nieeee!”, kociak podszedł bliżej telewizora, aby móc dotknąć łapką samotnego Simbę i go pocieszyć. Niesamowite, prawda?

To wideo ma już ponad 14 mln odsłon:

 

A jak na tą scenę zareagowałby pies?

Dla przypomnienia: pamiętajcie suczkę o imieniu Luna? Miała 4 miesiące, gdy oglądała poruszającą scenę ze śmiercią Mufasy. Wideo z jej udziałem również stało się bardzo popularne – obejrzało je ponad 13 mln osób.

„Oglądałem Króla Lwa, a Luna zawzięcie się bawiła. Po śmierci Mufasy, od razu usiadła się przed telewizorem i z zaciekawieniem obserwowała, co dzieje się dalej. W pewnej chwili nie mogła powstrzymać swoich emocji. Ona jest jeszcze taka młoda, a już potrafi wykazywać się wysokim poziomem empatii. Psy są niesamowite.” – przyznał opiekun suczki.

A oto filmik:

Źródła: www.pawmygosh.co