Kategorie WideoZabawne

Nagrała rozmowę kociej mamy i jej pociech. Nie trudno zgadnąć, co chce im przekazać

Koty to jedne z ulubionych pupili człowieka. Ich osobowość jest różnorodna. Jedne uwielbiają długie drzemki na kolanach właściciela, podczas gdy drugie mają nadmiar energii i tylko szukają pomysłu na kolejną psotę. Jakie by nie były i tak je kochamy!

Kocia mama rozmawia ze swoimi pociechami

Urocze wideo, na którym to kotka rozmawia ze swoimi maleństwami, opublikowano na YouTube. Szybko zyskało sporą popularność, ale nie trudno się temu dziwić, gdyż każdy, kto ogląda film, jest nim oczarowany.

Właściciel futrzanych czworonogów uchwycił moment, jak kocięta słodko odpowiadają na zaczepki „słowne” swojej mamy. Natomiast ton głosu dorosłej kotki jest rozbrajający!

Nagrała rozmowę kociej mamy i jej pociech. Nie trudno zgadnąć, co chce im przekazać
YouTube

Zwierzaki komunikują się ze sobą

Koty podobnie jak inne zwierzaki, również się ze sobą komunikują. Robią to za pomocą dźwięków wydawanych z siebie, które my uznajemy za miauczenie. Dla nich, mają natomiast konkretne znaczenie i przekazują jakieś informacje, których nie jesteśmy w stanie rozszyfrować.

Na poniższym wideo zobaczysz małe kociaki wraz z mamą. Prowadzą ze sobą zaciętą rozmowę, która zdaje się nie mieć końca. Maluszki wiercą się, usiłując znaleźć dla siebie dogodne miejsce. Co jakiś czas piszczą, a dumna mama odpowiada. Robi to w naprawdę uroczy sposób, jakby chciała je zapewnić, że są bezpieczne.

Pod filmem pojawiło się sporo komentarzu internautów:

– Ich miauczenie rozgrzewa moje serce!

– Gdy tylko włączyłem filmik, moje koty zaczęły kręcić się po pokoju, szukając, skąd dobiegają te dźwięki ?

– Rozmowa mamy i kociąt ❤️

– Nie mogę uwierzyć, że te maluchy są tak mądre, że rozmawiają ze swoją mamą!

A Tobie, jak podoba się ta rozmowa?

Źródła: lelum.pl
Fotografie: www.youtube.com