×

Kobieta zatrzymuje się i podchodzi do bezdomnych psów. Myślała, że nikt jej nie widzi

Kamera z monitoringu umieszczona przy wejściu do budynku biurowca w Gruzji została zainstalowana w celu ochrony przed przestępczością, ale ostatnio uchwyciła coś znacznie innego. Nagrała scenę miłości w najczystszej postaci. Coś pięknego!

Źródło: Nino Tabatadze

Źródło: Nino Tabatadze

Nie bez powodu wybrały właśnie to miejsce

Ulica przed biurowcem jest domem dla wielu bezpańskich psów, ale one wcale nie bez powodu wybrały właśnie to miejsce. Od kilku lat jedna z tamtejszych pracownic, Nino Tabatadze, bierze na siebie opiekę nad czworonogami.

Źródło: Nino Tabatadze

Źródło: Nino Tabatadze

Regularnie daję im jedzenie i wodę. Zaprzyjaźniłam się z nimi. – przyznała Nino.

Krótko mówiąc, kobieta daje bezdomnym psem do zrozumienia, że one też są ważne i się liczą, co dowodzi nagranie z monitoringu. Zobacz uroczą scenę ukazującą Nino i psiaki, która od razu rozgrzewa serce:

Powyższy materiał to jedynie migawka ukazująca niezwykłą więź, jaką Tabatadze nawiązała z bezdomnymi psami, które gdyby nie ona, nie miałyby nawet jednego przyjaciela na tym świecie.

Te psiaki są bardzo ciepłe i kochające. Uwielbiam je. – mówi Nino.

Źródło: Nino Tabatadze

Źródło: Nino Tabatadze

Bezdomne psy odnajdują w Nino wsparcie i pocieszenie. Ale dla kobiety, sama świadomość, że mają kogoś na tym świecie, jest już nagrodą.

Przyjaźń z nimi przynosi mi wielkie szczęście. Oświecają i ogrzewają moją duszę duszę. – dodaje Nino.

 

Anna Zdrodowska

Mam na imię Ania, a zwierzęta już od dziecka są moją największą pasją. Jestem szczęśliwą posiadaczką psa oraz trzech kotów. Interesuję się zoologią, behawioryzmem, a także dietetyką zwierzęcą. Dzielenie się z Wami nowinkami ze świata zwierząt to dla mnie ogromna radość!

Może Cię zainteresować