×

Zakochana para papug wydała na świat wspólne potomstwo. Ich historia jest jak z filmu

Miłość to niezwykle silne uczucie, które najczęściej przychodzi w najmniej spodziewanym momencie. Prawdziwa miłość nie zna różnic i żadnych granic. Do jej odczuwania są zdolni nie tylko ludzie, ale również zwierzęta. W tym artykule poznasz niezwykłą historię miłosną dwóch papug o imionach Kiwi i Siouxsie, która dosłownie roztopi twoje serce.

19-letnia Maura T. Hennelly podzieliła się historią miłosną swoich papug na Twitterze, a internauci z całego świata byli nią dosłownie zachwyceni

<a href=instagram.com">

instagram.com

Poznaj Kiwi – uroczego i kolorowego chłopaka

W połowie 2017 roku jego właścicielka zauważyła, że zawsze wesoły ptak stał się wyjątkowo smutny. Pomyślała, że być może czuje się samotny, a więc dokupiła mu partnerkę. Niestety związek nie zakończył się sukcesem.

„Mój Kiwi zaczął być bardzo przygnębiony. Przykro było mi patrzeć na niego w takim stanie. Zawsze był taki pogodny. Byłam pewna, że czuje się osamotniony.” – powiedziała Maura.

<a href=instagram.com">

instagram.com

Maura postanowiła się nie poddawać

Minęło trochę czasu, aż sprawiła papudze nową dziewczynę – szarą Siouxsie. Ten pomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę!

„Kiedy Kiwi i Siouxsie się poznali, stało się coś niesamowitego. Od chwili poznania obdarzyli się wyjątkowym uczuciem. Byłam taka szczęśliwa.”

<a href=instagram.com">

instagram.com

Papugi zakochały się w sobie od pierwszego wejrzenia

Dwa ptaki poczuły do siebie miłość już od pierwszego spotkania. Zupełnie dwie różne pod względem wyglądu papugi skradły serca wielu osób, które z zaciekawieniem zaczęły śledzić ich historię.

„Cudownie obserwowało się tę dwójkę razem. Dzięki swojej miłości moje papugi zaczęły stawać się popularne.”

<a href=instagram.com">

instagram.com

Wkrótce Maura podzieliła się wspaniałą nowiną – Kiwi i Siouxsie wydadzą na świat wspólne potomstwo!

„Pamiętacie Kiwi i jego szarą dziewczynę? Teraz są szczęśliwym małżeństwem i spodziewają się dzieci.” – napisała Maura na Twitterze.

<a href=instagram.com">

instagram.com

W drodze na świat było aż czterech potomków

<a href=instagram.com">

instagram.com

Moment narodzin maluchów był pełen emocji

„To było niesamowite. Moje papugi wydały na świat wspólne potomstwo. Byłam taka podekscytowana, kiedy te maluszki wykluwały się z jaj. To był moment pełen emocji i nigdy go nie zapomnę. Dobrze, że udało mi się uchwycić to na zdjęciach.” – przyznała Maura.

<a href=instagram.com">

instagram.com

Papużki bardzo szybko rosły

Wszystkie maleństwa były w świetnym zdrowiu i zaczęły szybko dorastać. Wkrótce zaczęły ujawniać się ich wspaniałe kolory.

„Te maleństwa są takie urocze. Swoje kolory odziedziczyły zarówno po mamie jak i tacie. Są cudownym owocem miłości moich papug.”

<a href=instagram.com">

instagram.com

A oto cała rodzina na jednym zdjęciu

<a href=instagram.com">

instagram.com

Dumni rodzice

Kiwi i Siouxsie chyba nie mogą być już szczęśliwsi. Nie dość, że mają siebie, to jeszcze urodziło im się cudowne potomstwo. Wspaniała historia!

Całej rodzinie życzymy wszystkiego najlepszego!

Może Cię zainteresować