×

Zakochana para papug wydała na świat wspólne potomstwo. Ich historia jest jak z filmu

Miłość to niezwykle silne uczucie, które najczęściej przychodzi w najmniej spodziewanym momencie. Prawdziwa miłość nie zna różnic i żadnych granic. Do jej odczuwania są zdolni nie tylko ludzie, ale również zwierzęta. W tym artykule poznasz niezwykłą historię miłosną dwóch papug o imionach Kiwi i Siouxsie, która dosłownie roztopi twoje serce.

19-letnia Maura T. Hennelly podzieliła się historią miłosną swoich papug na Twitterze, a internauci z całego świata byli nią dosłownie zachwyceni

Poznaj Kiwi – uroczego i kolorowego chłopaka

W połowie 2017 roku jego właścicielka zauważyła, że zawsze wesoły ptak stał się wyjątkowo smutny. Pomyślała, że być może czuje się samotny, a więc dokupiła mu partnerkę. Niestety związek nie zakończył się sukcesem.

„Mój Kiwi zaczął być bardzo przygnębiony. Przykro było mi patrzeć na niego w takim stanie. Zawsze był taki pogodny. Byłam pewna, że czuje się osamotniony.” – powiedziała Maura.

Maura postanowiła się nie poddawać

Minęło trochę czasu, aż sprawiła papudze nową dziewczynę – szarą Siouxsie. Ten pomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę!

„Kiedy Kiwi i Siouxsie się poznali, stało się coś niesamowitego. Od chwili poznania obdarzyli się wyjątkowym uczuciem. Byłam taka szczęśliwa.”

Papugi zakochały się w sobie od pierwszego wejrzenia

Dwa ptaki poczuły do siebie miłość już od pierwszego spotkania. Zupełnie dwie różne pod względem wyglądu papugi skradły serca wielu osób, które z zaciekawieniem zaczęły śledzić ich historię.

„Cudownie obserwowało się tę dwójkę razem. Dzięki swojej miłości moje papugi zaczęły stawać się popularne.”

Wkrótce Maura podzieliła się wspaniałą nowiną – Kiwi i Siouxsie wydadzą na świat wspólne potomstwo!

„Pamiętacie Kiwi i jego szarą dziewczynę? Teraz są szczęśliwym małżeństwem i spodziewają się dzieci.” – napisała Maura na Twitterze.

W drodze na świat było aż czterech potomków

Moment narodzin maluchów był pełen emocji

„To było niesamowite. Moje papugi wydały na świat wspólne potomstwo. Byłam taka podekscytowana, kiedy te maluszki wykluwały się z jaj. To był moment pełen emocji i nigdy go nie zapomnę. Dobrze, że udało mi się uchwycić to na zdjęciach.” – przyznała Maura.

Papużki bardzo szybko rosły

Wszystkie maleństwa były w świetnym zdrowiu i zaczęły szybko dorastać. Wkrótce zaczęły ujawniać się ich wspaniałe kolory.

„Te maleństwa są takie urocze. Swoje kolory odziedziczyły zarówno po mamie jak i tacie. Są cudownym owocem miłości moich papug.”

A oto cała rodzina na jednym zdjęciu

Dumni rodzice

Kiwi i Siouxsie chyba nie mogą być już szczęśliwsi. Nie dość, że mają siebie, to jeszcze urodziło im się cudowne potomstwo. Wspaniała historia!

Całej rodzinie życzymy wszystkiego najlepszego!

Może Cię zainteresować