Kategorie PtakiWideo

Poruszająca reakcja kaczek na widok siostry, której nie widziały tydzień. Zwierzę było chore

Przed blokiem Chada Emricka mieszka urocza rodzina kaczek, którą mężczyzna po prostu uwielbia. Gdy pewnego razu zauważył, że jedna z nich jest chora i nie może chodzić, od razu postanowił zadziałać. Mężczyzna skontaktował się z miejscowym rehabilitantem dzikich zwierząt, który wyleczył chorą kaczkę. Nadszedł czas, aby ponownie połączyć zwierzę ze swoją rodziną!

„Od zawsze byłem miłośnikiem zwierząt. Nie mogłem więc siedzieć i patrzeć, jak jedna z kaczek ma kłopoty zdrowotne. Postanowiłem jej pomóc” – opowiada Chad Emrick.

Poruszająca reakcja kaczek na widok siostry, której nie widziały tydzień. Zwierzę było chore
Źródło: chademrick / instagram.com

Kaczka otrzymała pomoc w samą porę

Okazało się, że zwierzę było zatrute jadem kiełbasianym, a ta choroba może być śmiertelna, jeśli nie będzie leczona. Na szczęście Chad zareagował w samą porę.

Ponowne połączenie z rodziną

Po około tygodniu specjalistycznej opieki kaczka w pełni wróciła do zdrowia. Chad odebrał zwierzę od rehabilitanta i ponownie połączył je ze swoją rodziną. Urocze spotkanie zostało uwiecznione na poruszającym filmiku:

 

„Nigdy nie zapomnę reakcji tych kaczek. To była dla mnie najlepsza nagroda. Tak bardzo cieszę się, że mogłem pomóc. Mam nadzieję, że ten filmik zainspiruje innych do pomagania zwierzętom – one są po prostu najlepsze” – dodał Chad Emrick.

 

 

Fotografie: instagram.com